Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın: Dinar’ı Örnek Alıyoruz

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın: Dinar’ı Örnek Alıyoruz

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ve beraberinde bulunan belediye meclis üyeleri ile birlikte Dinar Belediyesi başkanlık makamına gelerek Başkan Saffet Acar’a nezaket ziyarette bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Aday Adayı Abdil Demiral ile Afyonkarahisar’a bağlı ilçelere ziyaretlerde bulunan ve yapılan gezide Dinar’a da gelen Başkan Kargın ve beraberinde bulunan heyet, MHP Milletvekili Aday Adayı Demiral hakkında Başkan Saffet Acar’a bilgi verdi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Başkan Saffet Acar, Haziran ayında gerçekleşecek olan genel seçimin çok önemli olduğunu belirterek bu kapsamda bayanlara çok iş düştüğünü ifade etti. Acar, Dinar’da daha önce yapılan yerel seçimlerden de örnek göstererek, bayanların siyaset içerisinde ki aktif rollerinin büyük olduğunu dile getirdi. Başkan Acar, birinci ve ikinci başkanlık döneminde yapılan ve ileriye dönük yapılacak projeler hakkında, Bayanlar Meclisi çalışmaları, Dinar Organize Sanayi Bölgesinin şu anki durumu ve pozisyonu hakkında, engelli vatandaşlara yönelik çalışmalar ve belediye sosyal sorumluluk projeleri hakkında Başkan Kargın’a ve heyete bilgi sundu.

Dinar Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları basından takip ettiğini ve yapılan çalışmaları kendilerine örnek olarak aldıklarını ifade eden Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Dinar Belediyesinin şu anki uygulaması olan cenaze timi ve hizmetlerini ve ‘hoş geldin bebek’ adı altında ki sosyal sorumluluk projesini uygulamaya koyduklarını belirtti. Başkan Kargın, Emirdağ Belediyesi çalışmaları hakkında da Acar’a bilgi verdi.

kaynek: www.dinar.bel.tr

CGR_0684 kargın04

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ