Haydarlı Belediyesi Yeni İtfaiye Aracına Kavuştu

Haydarlı Belediyesi Yeni İtfaiye Aracına Kavuştu

Haydarlı Belediyesi Yeni İtfaiye Aracına Kavuştu

Haydarlı Belediyesine Türkiye Belediyeler Birliği tarafından itfaiye aracı teslim edildi. Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel’in büyük uğraşları sonucunda kasabaya kazandırılan itfaiye aracı Ankara’dan Haydarlı’ya getirildi.

Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel itfaiye aracı ile ilgili şunları söyledi, “Haydarlı Kasabamıza ve çevremizdeki köylerimiz için yeni bir itfaiye aracı şarttı. Uğraşlarımız sonucunda Türkiye Belediyeler Birliğinden (TBB) itfaiye aracımız hibe edildi. Aracımızı Ankara’dan kasabamıza getirerek araç için bir adet koç kurban ettik. Haydarlı’ya hayırlı uğurlu olsun. Haydarlı’ya ve Çöl Ovası’na her zaman büyük destek veren Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya’ya, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’ya şahsım ve kasaba halkım adına teşekkür ederim” dedi.

Öcel: Hizmet İçin Geldik

Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel Haydarlı Belediye Başkanlığına, hizmet etmek için geldiklerini büyük bir birlik ve beraberlik içerisinde yönettiklerini belirtti. Kasaba için gece gündüz demeden çalıştıklarını da kaydeden Öcel şunları söyledi, “Göreve geldiğimiz günden bu güne Haydarlıda birçok işlere imza attık. Sayın vatandaşlarımızın bizlere olan güveni ve desteği sayesinde kasabamızı hak ettiği noktaya taşımak için var gücümüz ile çalışıyoruz. Hiç kimse merak etmesin ki görevimizi en iyi ve en kaliteli bir şekilde yapmaya devam edeceğiz” dedi.

umut haber merkezi

12 Ekim 2016 Çarşamba 08:28

haydarli-tfaiye-araci-1 haydarli-tfaiye-araci-2 haydarli-tfaiye-araci-3

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ