Antalya’da Yaşayan Dinarlı Yardım Sever Yine Öğrencilerimize Yardım Elini Uzattı

Antalya’da Yaşayan Dinarlı Yardım Sever Yine Öğrencilerimize Yardım Elini Uzattı

Antalya’da Yaşayan Dinarlı Yardım Sever Yine Öğrencilerimize Yardım Elini Uzattı

Antalya’da yaşayan Dinarlı yardımsever İsmihan KOŞAR’dan İlçemiz Dinar Kadılar Köyü ilkokuluna bir yardım daha geldi. Her yıl İlçemiz okullarının ihtiyaçlarını karşılamak için elinden geleni yapan İsmihan KOŞAR Hanımefendi, Kadılar İlkokulu’na bir adet çok fonksiyonlu yazıcı+fotokopi makınası, öğrencilere ayakkabı ve çocukların seviyelerine uygun 100 temel eserden oluşan hikaye kitaplarını hediye etti.Bu yardımlarından dolayı İsmihan KOŞAR hanımefendiye teşekkür ederiz

100 temel eserden oluşan çok sayıda hikaye kitabı hediye ederek öğrencilerin kitap ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşıladı. Dinar’da okullarımıza büyük destek vererek çocuklarımızın eğitimine ve geleceğine ışık tutuyor.
İsmihan KOŞAR gazetecilere yaptığı açıklamada; ‘’Bölgemizin çocukları demek bölgemizin geleceği demektir. Bu çocuklar güzel bir eğitim alarak tekrardan bizlere, Dinarımız’a faydalı nesiller olarak yetişeceklerdir. Bu konuda biz de yıllardır elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyoruz ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz’’ dediler.
Kadılar İlkokul müdürü Varol GÜNEŞ ise; ‘’ İsmihan KOŞAR Hanım efendi. Okulumuzun ihtiyacı olan çok fonksiyonlu yazıcı+fotokopi makinası hediye etti. Ayrıca okulumuz kütüphanesini zenginleştirmek amacıyla 100 temel eserden çocuk hikayeleri hediye etti. Maddi durumu zayıf olan öğrencilerimize de kışlık ayakkabı aldı. Çocuklarımız çok memnun oldular. İsmihan KOŞAR Hanım efendiye bu duyarlı davranışından ve okulumuz için önem arz eden yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim, eminim ki çocuklarımız da güzel bir gelecek sahibi olarak en güzel hediyeyi kendilerine verecektir’’ dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ