FATİH ORTAOKULU “NEDEN FATİH ORTAOKULU” ANKET SONUÇLARI

FATİH ORTAOKULU “NEDEN FATİH ORTAOKULU” ANKET SONUÇLARI

Fatih Ortaokulu müdürü Murat Nail ÜNER anket sonuçlarıyla ilgili yaptığı açıklamada;

Fatih Ortaokulu olarak eğitimde kalite ve başarıyı arttırma adına yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Okulumuzun dış cephe boya ve badana çalışmalarını daha önce yaparak okulumuzun dış görünüş itibariyle öğrenciler tarafından takdirle karşılanan bir görünüme sahip olmasını sağlamıştık. Yine okulumuzun dış duvarına okulumuzun ismini büyük bir şekilde yazarak farkındalık oluşturmaya çalışmıştık. Okulumuzun iç cephe boya ve badana işlerini peyderpey yaparak okulumuza yakışır bir hal almasını sağlamıştık. Okulumuz her geçen gün değişmeye gelişmeye devam ederken Dinar’ın önder, örnek ve başarılı okulları arasında müstesna bir yere sahip olma hedefine hızla ulaşmaya çalışıyor.

2015-2016 eğitim öğretim yılı itibariyle TEOG sınavında Türkiye 1.si öğrencisi olan, genel TEOG ortalaması açısından da ilçemizin başarılı okullarından olan Fatih Ortaokulu sadece akademik anlamda değil sosyal, sportif ve kültürel anlamda da ilçemizin sosyal hayatına katkıda bulunan bir okul. Bu anlamda 10. sunu gerçekleştirdiğimiz Ulusal Türkçe Şöleni artık okulumuzun değil tüm Türkiye’nin bir faaliyeti haline geldi ve büyümeye devam etmektedir. Yine sportif anlamda da artık bir gelenek haline gelen yıldız futbol takımımız da bu yıl ilimizi temsilen bölge müsabakalarına katılarak son yıllarda devam eden il seviyesindeki futbol başarılarına bir yenisini daha eklemiştir. Eğitici ve kültürel gezilerle ilgili olarak ta her yıl öğrencilerimizin ilgi, istek ve eğitici olma durumunu da dikkate alarak yaptığımız gezilerin bir yenisine dünya çapındaki bir organizasyon olan EXPO 2016’yı gezdirerek onların ufuklarının açılmasına katkıda bulunmaya çalıştık.

Sene sonu okul tanıtım faaliyeti olarak adres bölgemizde yer alan ilçemizdeki Yeniyol ve Şakir Ünver İlkokullarına okul tanıtımı yaptık. Tanıtım faaliyetlerini yaparken öğrencilerimize okulumuzun isminin yazılı olduğu birer kalem hediye ettik. Aynı zamanda okulumuzu tanıtmak amacıyla hazırlamış olduğumuz, Fatih Ortaokulu’nu neden tercih etmeleri gerektiğini anlatmaya çalıştığımız ’NEDEN FATİH ORTAOKULU’ tanıtım broşürümüzü dağıttık. Bir de öğrencilerimizin Fatih Ortaokulu’nda okumaya karar verdiklerinde okulda neler görmek istediklerini, hangi çalışmaların yapılmasını istediklerini, okulda yapılmasını istedikleri değişiklikleri ölçmeye çalıştığımız bir anket çalışması yaptık. Aşağıda bu anketin sonuçlarını göreceksiniz. Biz biliyoruz ki öğrencilerimiz değerlidir. Değerli olduklarını öğrencilerimize bu yaptığımız çalışmalarla anlatalım ki onlarda Fatih Ortaokulu’na geldiklerinde okulumuzun değerine değer katsın ve bizlerde ilçemiz Dinar’ın eğitimine değer katalım. Şimdiden bu anket çalışmasına katılan emek veren tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkürlerimizi sunarız dedi.

Anket Sonuçları için http://dinarfatih.meb.k12.tr/

haber ve foto: Fatih Orta Okulu

24 Haziran 2016 Cuma 11:45

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ