Görüşmeler Devam Ediyor

Görüşmeler Devam Ediyor

“Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin en iyi üniversiteler arasına girmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz” AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Ali Özkaya, üniversiteye yeni bölüm açılması konusunda müjde verdi.
Yüksek Öğretim Kurumu ve Adalet Bakanlığı ile görüşmelerin sürdüğünü kaydeden AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Özkaya, “Afyon Kocatepe Üniversitemize, hiçbir üniversitede olmayan bir bölüm açmak için çalışmalar yapıyoruz. AKÜ’ye açacağımız bölüm sayesinde tercihlerde büyük oranda artma olacaktır” dedi.

Yeni bölümle, AKÜ’nün tercihlerin merkezinde yer alacağını söyleyen AK Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Özkaya, “Adalet Bakanlığımız ve YÖK ile görüşmelerimizde belli bir yere gelindi. Önümüzdeki günlerde bu konuda kamuoyuna ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Üniversiteler arasında ilk kez Afyon Kocatepe Üniversitesi’nde açılacak bölüm sayesinde öğrencilerimiz iş garantisinin daha fazla olduğu bölümde öğrenim görecekler. Amacımız, Afyonkarahisar’ımızı üniversite konusunda da ileri götürmektir” diye konuştu.

Untitled-1

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ