ÖZEL DİNAR ÖĞRETMEN ÜNAL YILMAZ KOLEJİ YAZ OKULU BAŞLIYOR

ÖZEL DİNAR ÖĞRETMEN ÜNAL YILMAZ KOLEJİ YAZ OKULU BAŞLIYOR

                 ÖZEL DİNAR ÖĞRETMEN ÜNAL YILMAZ KOLEJİ YAZ OKULU BAŞLIYOR

 

      YAZ OKULU ETKİNLİKLERİ

Özel Dinar Öğretmen Ünal Yılmaz Koleji bu eğitim öğretim yılı içinde çeşitli yöntemlerle ve etkinliklerle başarılı bir yılı geride bıraktı.Bu başarıların ardından Yaz Okulu Etkinlikleri hazırlıklarına başlayan Kolej öğrencilerin gelişimini olumlu etkileyecek çalışmalar hazırladıklarını bildirildi.Öğrencilerin motivasyonunu sağlamak için doğa gezileri,bisiklet turu,yüzme dersleri ,piknik etkinlikleri,kitap okuma günleri,uçurtma şenliği gibi çalışmalarla yazı etkili bir şekilde programladıklarını açıkladılar.

 

TATİLİ NASIL VERİMLİ HALE GETİREBİLİRİZ

Dinar Ünal Yılmaz Koleji sosyal etkinliklerden sorumlu öğretmen Buse Çeliker:

     Verimli bir yaz tatilinin kalitesinin ve veriminin elde edilmesinde rol oynayan en önemli şey öğrenci  gelişimine uygun;  mutlu olacakları etkinlikleri planlamaktır. Bize düşen en büyük görev  eğitim öğretimin bir süreç olduğunu unutmamaktır. Sene sonunda her şey bitti gibi bir yaklaşım yerine, çocuklarda “kısacık bir mola verdik” bilincinin oluşturulmasıdır diyen Çeliker, sınıflarımızda  öğretmenlerimiz eğitimin ve sürekli yeni şeyler öğrenileceğinin devamını öğrencilere gösterebilmelidir dedi.Çocukların yeteneklerini keşfetmenin çeşitli etkinliklerle gözlemlemektir. Öğrencilerimize bu bilinç ile yaz tatili amacından uzaklaşmadan eğitim öğretime hizmet edeceğini söyledi.

 

TEOG ÖĞRENCİLERİNE KURS BAŞLIYOR

Özel Dinar Öğretmen Ünal Yılmaz Koleji sekizinci sınıfa  geçen öğrencilerini de unutmadı. Kolej TEOG hazırlık kurlarının 11 Temmuz da başlayacağını bildirdi.TEOG da  büyük bir başarı elde eden Kolej gelecek sene için çeşitli çalışmalara ve hazırlıklara başladı.

umut haber

30 haziran 2016 perşembe 09:53

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ