Bakan Eroğlu Dinar’da Bayramlaştı

Bakan Eroğlu Dinar’da Bayramlaştı

Bakan Eroğlu Dinar’da Bayramlaştı

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr.  Veysel Eroğlu Bayramlaşma ziyareti programı çerçevesinde Dinar ilçesine gelerek vatandaşlarla bayramlaştı. Dinar Park Ala Tesislerinde gerçekleşen Bayramlaşma töreninde konuşan Bakan Eroğlu İlçeye yapılan yatırımları bir bir anlatarak Dinar için büyük düşündüklerini söyledi.
Dinar’da gerçekleşen bayramlaşma merasiminde vatandaşların bayramlarını kutlayarak bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, şunları söyledi, “Dinar ve bölgesinde kalkınmaya ve tarıma yönelik bir çok çalışmalarımız oldu. Bu çalışmaların yanında Dinar OSB’ye Suriyeli bir yatırımcı geldi. Geçtiğimiz günlerde İlçe Kaymakamlığımız tarafından Suriyeli yatırımcıya yer tahsisi yapıldı. İlçenin ve bölgenin ekonomik olarak gelişmesi adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. dört veya beş yıl sonra Dinar tamamen enerji üssü haline gelecek. Termik Santraller ilgili bazı yasa değişiklikleri oldu. Termik santrallerin kurulması için işler daha hızlı ilerleyecek. Bu sayede Dinar’a kurulması planlanan termik santral çalışmaya başlayacak” dedi.

Dinar’a gelerek vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Oran ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Park Ala Salonundaki konuşmasının ardından vatandaşlar tarafından gelen soruları yanıtladı. Yapılacak ve yapılması gerekenleri de anlatan Bakan Eroğlu Dinar ve bölgesinde bulunan Dazkırı, Başmakçı, Evciler’i çok sevdiğini insanlarının ise son derece mert olduğunu belirtti.

Dinar’da düzenlenen bayramlaşma merasimine Ak Parti AFyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, AFyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım, İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar, Ak Parti Dİnar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

haber ve fotolar: umut haber merkezi

07 temmuz 2016 perşembe 12:59

 

 

bakan bayramlaşma 2016 (1) bakan bayramlaşma 2016 (2) bakan bayramlaşma 2016 (3) bakan bayramlaşma 2016 (4) bakan bayramlaşma 2016 (5) bakan bayramlaşma 2016 (6) bakan bayramlaşma 2016 (7)  bakan bayramlaşma 2016 (9) bakan bayramlaşma 2016 (10) bakan bayramlaşma 2016 (11) IMG_0638 IMG_0650 IMG_0670 IMG_0687 IMG_0690 IMG_0693  IMG_0698 IMG_0701 IMG_0707

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ