Dazkırı Çamlık Parkı Açılışı

Dazkırı Çamlık Parkı Açılışı

Dazkırı İlçemiz çamlık mahallesinde bulunan halk arasında Ergenekon Parkı olarak bilinen 04.05.2015 tarih ve 25 sayılı meclis kararı ile “Çamlık Parkı” ismi verilen alan, piknik alanı olarak, Dazkırı’ya  yakışır şekilde düzenlenerek yeni görünümüne kavuşturularak açılışı yapıldı.

Açılış programına Dazkırı Kaymakamı M.Beşir NURSAÇAN, Başmakçı Kaymakamı Abbas YEŞİLKUŞ, Evciler Kaymakamı Fatih SAYAR, Kızılören Kaymakamı Fethullah DUMAN, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili İhsan AKAR,  İlçe Garnizon Komutanı Murat DİRİCAN, Başkanımız İsmail TAYLAN, Evciler Belediye Başkanı Saim ÖZER, Alkim Alkali Kimya A.Ş. Koordinatörü Nihat ERKAN, İl Kütüphane Müdürü Abdullah AYTEKİN, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail  TAYLAN Dazkırı açısından iki önemli işe imza atıldığına değinerek, halk kütüphane ve çamlık parkının yakışır bir şekilde nezih birer ortam haline getirildiğini dile getirerek, açılışı yapılan Çamlık Parkı ve Cihat Kora Halk Kütüphanesinin Dazkırı’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Hıdırellez etkinliği çerçevesinde katılımcılara belediye tarafından ikramlarda bulunuldu. Program sonrasında pikniğine devam eden vatandaşlar Başkanımız İsmail TAYLAN’a, piknik alanının ilçemize yakışır bir şekilde yenilenmesinden dolayı teşekkür ettiler.

dazkırı belediyesi

07 mayıs 2015 perşembe   10.52 pm

DSC_0186 DSC_0227

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ