Dazkırı’da Seçim ve Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Dazkırı’da Seçim ve Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Dazkırı’da Seçim ve Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halk Oylaması öncesi ve sonrasında alınacak tedbirlerle ilgili toplantı Kaymakam Necdet UÇAR başkanlığında yapıldı.

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantının açılışında konuşan Kaymakam UÇAR, 16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylamasının huzur ve güven ortamında geçmesi için her türlü önlemin alınacağını söyledi. Toplantıda; seçim takvimi, seçmen kütüklerinin ilanı, seçim süreciyle ilgili olarak seçime kadar, seçim günü ve sonrası alınacak tedbirler görüşüldü.

 

Kaymakamlık İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü’nden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Kemal ATA; seçim takvimi, seçmen kütüklerinin ilanı, seçim süreciyle ilgili olarak seçime kadar, seçim günü ve sonrası alınacak tedbir ve yasakları içeren sunumu slayt eşliğinde yaptı.

 

Kaymakam Necdet UÇAR başkanlığında yapılan toplantıya; İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Fedat KAZMA, İlçe Emniyet Amir Vekili Başkomiser Lütfi AKAR, İlçe Yazı İşleri Müdürü Afife Gülgün TOKER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat CEYLAN, Belediye Zabıta Amiri Hasan ŞENBUCAK ile siyasi parti başkan ve temsilcileri katıldı.

18 Mart 2017 Cumartesi 14.44

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ