Demokrasi Nöbetinde 12. Gün

Demokrasi Nöbetinde 12. Gün

Demokrasi Nöbetinde 12. Gün

15 Temmuz 2016 Cuma gününden bu güne sokaklarda olan vatandaşlar vatan nöbetinin 12. gününde de Cumhuriyet meydanında bir araya geldi.

Gündüz işinde gece ise demokrasi nöbetinde olan vefakar Dinarlı vatandaşlar, demokrasi nöbetine sonuna kadar devam edeceklerini belirttiler.

Her gece olduğu gibi İlçede bulunan İmam Hatipler tarafından demokrasi şehitleri için Kuran-ı Kerim ve dualar okundu.

Burada bir konuşma gerçekleştiren Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel 15 Temmuz gecesinden bu güne meydanları terk etmeyen Dinarlı vatandaşlara bir kez daha teşekkür etti. Vatan savunmasında ikinci bir emre kadar meydanlarda olacaklarını yeniden ifade eden Yüksel şunları söyledi, “Siz değerli Dinarlı vatandaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde 12 gündür bu meydanda toplanıyoruz. Demokrasimize, vatanımıza ve milletimize en iyi şekilde sahip çıkmak için her gece burada olduk. Ben bizimle beraber olan, gecesini gündüzüne katan Dinar halkını kutluyorum. Çok büyük bir özveri ve vatanseverlik içerisinde vatan savunmasında asli rolünüzü aldınız. Bundan sonra da demokrasi nöbetlerimizi tutmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber foto: Umut Haber Merkezi

27 Temmuz 2016 Çarşamba 11:25

DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (1) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (2) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (3) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (4) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (5) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (6) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (7) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (8) DEMOKRASİ NÖBETİ 12. GÜN (9)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ