Fikr-i Asım Dinar’ı salladı

Fikr-i Asım Dinar’ı salladı

Fikr-i Asım Dinar’ı salladı

Afyonkarahisar Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği İl Başkanlığı, bugün Afyonkarahisar’ın Dinar İlçesinde referandum için evet çalışması yaptı.

Afyonkarahisar Merkez ve Çok sayıda ilçenin iştirak ettiği evet çalışması için,Dinar’da saat 14: 30’da bir araya gelen Fikr-i Asım Derneği İl ve İlçe Başkanları,Dinar’da çok sayıda esnafı ziyaret etti.

Girdikleri her mekanda heyecan ile karşılaşan Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği İl Başkanları, esnaflar arasında sevgi ile karşılandı.

Dernek İl ve İlçe Başkanları, 16 Nisan’da referandumda esnaf ve vatandaşlara neden evet diyeceği hususunu anlatarak,Referandumda oylarını evet ten yana kullanmaları hususunda açıklamalarda bulundu.

Çok sayıda esnaf ve vatandaş evet ten yana oy kullanacağını ifadelendirerek,referandumda Evet ten yana oy kullanacaklarını Ülke, vatan ve Milletin birlik ve beraberliği açısından evet oylarının son derece önemli olduğunu dile getirdi. Çalışmanın ardından ise ekip gece saatlerinde İzmir’de açılacak olan,Bölge başkanlığı toplantısına ve açılışlara katılmak için, yola çıkacak.

Dinar’da yapılan çalışmaya, Afyonkarahisar Fikr-i Asım Derneği İl Başkanı Özgür Yılmaz,Basın ve Yayından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İsmail Ögeday,Emirdağ Merkez İlçe Başkanı Süleyman Kocabıçak, Bayat İlçe Başkanı Bahar Özaktan, Bolvadin İlçe Başkanı Hakan Aktepe,Sinanpaşa Merkez İlçe Başkanı Yusuf Satılmış,Sandıklı İlçe Başkanı Yüksel Aktürk,Dinar İlçe Başkanı Neşe Akgün Taşpınar,Bülent Taşpınar,Evciler İlçe Başkanı Kenan Yıldırım, Yönetim Kurulu üyelerinden, İbrahim Akkuş,Hilmi Bircan,İbrahim Öğüt,Recep Durgut,Ali Nehir,Mustafa Evcin,Türkan Yıldırım,Süheyla Yılmaz,Birsen Öztürk,Meryem Özdemir,Fadime Salman,Selçuk Kuşoğlu,Şule Özçelik,Gül Çağlı,Kezban Uğur,Faden Gökoğlu,Behide Memiş ve Dudu Zengin katıldı.

Yorucu bir günün ardından İl ve İlçe Başkanları,katılımcı üyeler, günün yorgunluğunu çay ve kahvelerini yudumlayarak geçirdi. Ardından ise İzmir’e geçmek için gerekli çalışmalara başladılar.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ