IYAŞ Dinar Şubesinde İftar Yemekleri Devam Ediyor

IYAŞ Dinar Şubesinde İftar Yemekleri Devam Ediyor

IYAŞ Dinar Şubesinde İftar Yemekleri Devam Ediyor

Açıldığı günden bu güne kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Isparta Alış Veriş Merkezleri (IYAŞ) Dinar Şubesinde de iftar yemekleri vermeye devam ediyor. Son olarak Afyon Kocatepe Üniversitesi Dinar Meslek Yüksek Okulu İdari Görevlilerini,  Öğretim Görevlilerini ve okul personellerini bir araya iftar programında getiren Dinar IYAŞ Alış Veriş Merkezi Ramazan ayı sonuna kadar en iyi hizmeti sunmaya devam edecek.

IYAŞ’ta verilen iftar yemekleriyle alakalı bir açıklama yapan IYAŞ Afyonkarahisar-Burdur Bölge Müdürü İbrahim Çengel kendileri açısından müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunu, IYAŞ tarafından belirlenen kriterleri harfi harfine uyguladıklarını söyledi. Dinar MYO Ailesini IYAŞ’ta ağırlamaktan çok büyük gurur duyduklarını da kaydeden Çengel, “Dinar IYAŞ olarak çok büyük bir aile olmayı başardık. Vatandaşlarımıza en iyi, en kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda mübarek Ramazan ayı içerisinde rezervasyon usulüyle iftar yemeklerini davetlilerimize veriyoruz” dedi.

Dinar Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Ertan, kendilerini ağırlayan IYAŞ personellerine teşekkür ederek, verilen hizmetten ötürü çok memnun kaldıklarını söyledi.

  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ