Muhtarlar Kurumları Gezdi

Muhtarlar Kurumları Gezdi

Muhtarlar Kurumları Gezdi

Dinar merkeze bağlı mahalle muhtarları Muhtarlar Derneği Başkanı Tuncay Karagöz ile birlikte Dinar Buhurcular Huzur Evini, 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezini, Askerlik Şube Başkanlığını ve Toplum Sağlığı Merkezini ziyaret ettiler.

İlçede birlik ve beraberlik oluşturan muhtarlar kurum ziyaretlerini yapmaya devam ediyor. Dinar için ve mahalleler için yapılması gerekenleri yerinde tespit ederek gerekli girişimleri başlatan muhtarlar ilçede taktir toplamaya da başladı.

Türkiye Yardım Sevenler Derneğine bağlı Buhurcular Huzur Evindeki yaşlıları ziyaret eden muhtralar, burada ikamet eden vatandaşlarla muhabbet ederek onların dert ve sorunlarını dinledi. Kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığını soranmuhtarlar her zaman huzur evinin ve yardım sevenlerin yanlarında olduklarını kaydetti.

Daha sonra Dinar Askerlik Şubesi Başkanı Üsteğmen Ali Azyaman’ı ziyaret eden muhtarlar gençlerin askerlikle alakalı konularda askerlik şubesi ile irtibatta olup yapılacak ileri takip ettiklerini belirttiler.

1 Nolu Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret eden muhtarlar buradaki sağlık görevlileriyle görüşüp hastanenin yeni yerine taşınmasıyla birlikte bölgede sağlık merkezi olarak görevini yapmaya devam eden aile sağlığı merkezi personellerini kutladıklarını kaydettiler.

Son olarak ise Dinar Toplum Sağlığı Merkezine giden muhtarlar burada da İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Mehmet Mezher Işık ile görüştüler.

4 Mart 2017 Cumartesi 14:04

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ