Muhtarlardan Birlik ve Beraberlik Çağrısı

Muhtarlardan Birlik ve Beraberlik Çağrısı

Dinar Merkez Mahalle Muhtarlarının ziyaret programları tüm hızıyla devam ediyor. Gittikleri her yerde Dinar’ın birleştirici gücü olma yolunda ilerleyen muhtarlar bu seferde BBP, Saadet Partisi ve Umut Haberi ziyaret etti. İlk olarak Büyük Birlik Partisi Dİnar İLçe Başkanı Nuri Çetin’i ziyaret eden muhtarlar daha sonra Saadet Partisi Dinar İlçe Başkanı AHmet Akçay’ı, Saadet Parisi Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya’yı ve son olarak da Umut Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ziya Aktaş’ı makamında ziyaret ettiler.

Gittikleri her ziyaret programında birlik ve beraberlikten bahseden merkez mahalle muhtarları Dİnar’ı kurtaracak tek altın anahtarın bir olma, diri olma hareketi olduğunu söyledi.

Ziyaret programlarında basın açıklaması da gerçekleştiren muhtarlar şunları söyledi, “Dinar Afyonkarahisar’a bağlı Bir İlçedir. Dinar Türkiye’nin Karayolları için çok önemli bir yoldur. İç Anadolu’yu Ege ye Bağlayan Akdeniz’İ Marmara’ya Bağlayan yoldur. Isparata Burdur ili 60 km Afyonkarahisar Denizli Uşak 110 km dir. Kömürden Elektrik Enerjisi Güneş Enerjisi Su Enerjisi Rüzgar Enerjisi Bulunan Havaalanına çok yakın ilçedir. Yolların Ve Medeniyetlerin Kesiştiği Dinarı’mızat Dünyadaki Yatırımcılarımıza bir çağrımız vardır. Dinar’ımızda Yaşayan Sade Vatandaşından Muhtarlarına STK’lardan Belediye Başkanına, Kurum Kuruluşlardan Siyasi Parti Temsilcilerinden Milletvekiline elini taşın altına koyarak her türlü yardım yapmaya nazır ve hazırdır” denildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ