Öğrenciler Trafik Haftasında Ödüllendirildi

Öğrenciler Trafik Haftasında Ödüllendirildi

Karayolları Trafik Güvenliği Haftası nedeniyle Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen kompozisyon, resim ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri taktim edildi.

Dinar İlçe Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen ödül töreninde dokuz öğrencinin ödül aldı. Birinci olan öğrencilere küçük altın, ikinci ve üçüncü olan öğrencilere ise para ödülü verildi.

Dinar İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Yapar ödül töreni öncesinde yaptığı konuşmasında 1-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik Haftası nedeniyle öğrencilere yönelik bazı yarışmaların düzenlendiğini ve yarışmada dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verileceğini söyledi. Öğrencilere trafik ile ilgili resim, kompozisyon ve resim dallarında bazı çalışmaların yaptırıldığını belirten Yapar şunları söyledi, ‘Bu yıl ki kutlama programımızın içine öğrencilerimizi de dâhil ettik. Onlara trafik kurallarına uymaları gerektiğini, uyamayanları ise uyarmaları gerektiğini anlattık. Hatta fahri iki trafik görevlisi öğrenci polislerimiz çarşı merkezinde uygulamalı trafik eğitimi alarak sürücülere gerçek trafik cezaları kestiler. Ben dereceye giren öğrencilerimizi kutluyorum. ‘ dedi.

Dereceye giren Öğrenciler

Resim Dalında

1-      Beyza Sekmen Yıprak İlkokulu

2-      Osman Akhan Şakirünver İlkokulu

3-      Rabia Eryiğit Yeniyol İlkokulu

Şiir Dalında

1-      Celal Mutlu Atatürk YİBO

2-      Fatma Dilara Binbir  TOKİ

3-      Vesile Can SPK YBO

 

Kompozisyon Dalı

1-      Atakan Arslan Dinar Anadolu Lisesi

2-      Büşra Çelik Dinar Mehmet Çavuş Lisesi

3-      Şadiye Güneşdoğar  YSS Anadolu Lisesi

haber foto: ismail yılmaz  umut haber…

08 mayıs 2015 cuma    11.48 pm

 

IMG_4227 IMG_4228 IMG_4233

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ