Özkaya’nın, Gazeteciler Günü kutlama mesajı

Özkaya’nın, Gazeteciler Günü kutlama mesajı

Özkaya’nın, Gazeteciler Günü kutlama mesajı

Demokratik ülkelerin vazgeçilmez unsuru olan Basının en önemli sacayaklarından birisi hiç şüphesiz gazetelerimiz ve gazetecilerimizdir.

Ahlaklı, Tarafsız, Doğru, ilkeli ve objektif görev anlayışı ile kamuoyunu ülke ve dünya gerçekleriyle buluşturan gazetelerimizin toplumsal hafızanın oluşmasında çok önemli bir yeri vardır. Günümüzde teknolojik gelişmelerin artışı ile basın ve medyanın önemi daha da artmış, sosyal medya başta olmak üzere birçok yenilik yaşanmıştır.

Toplumu haberdar etme misyonunu yerine getirmek için her şartta gece gündüz demeden görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. Özellikle yaşadığımız 15 Temmuz gecesinde basın mensuplarımızın ve gazetecilerimizin milli iradeden yana gösterdikleri tavır ülkemiz için gurur verici olmuş, Vatanına milletine sahip çıkan basın mensupları Türk milletinin bir kez daha yüzünü ağartmıştır.

Bu duygu ve düşüncelerle; ahlaki değerlere ve meslek etiğine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen, bu işe gönül veren değerli basın emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, tüm basın mensuplarımıza başarılar diliyorum

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ