Sünnet Şöleni İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Sünnet Şöleni İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Sünnet Şöleni İçin Kayıtlar Devam Ediyor

Türk Kızlay’ı ve İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenecek olan toplu sünnet şölen için kayıtlar devam ediyor. 15 Temmuz 2016 günü sona erecek olan kayıt işlemleri Türk Kızılay’ı Dinar Şubesinden yapılacak.

Türk Kızılay’ı Dinar Şube Başkanlığı ve Dinar İlçe Kaymakamlığı iş birliğinde Dinar’da bulunan 150 çocuk için toplu sünnet merasimi gerçekleştirilecek.

2016 yılının Ağustos ayı sonu ve Eylül ayı başlarına kadar sünnet işlemleri Dinar Devlet Hastanesinde ameliyat ile yapılacak.

Türk Kızılay’ı ve İlçe Kaymakamlığı iş birliğinde gerçekleşecek olan Toplu Sünnet Merasimiyle ilgili gazetecilere bir açıklama yapan Dinar Şube Başkanı Eyüp Şahin, Türk Kızılay’ı olarak sünnet olan çocuklara sünnet elbisesi ve ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayarak, sünnet şenliği düzenleyeceklerini ve şenlik öncesinde ise yemek ikramlarının yapılacağını bildirdi. Dinar’da yüz elli çocuk için düzenlenecek olan sünnet şölenine Türk Kızılay’ı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini de davet edeceğini belirten Şahin, “Dinar’da yapacağımız büyük sünnet şölenimiz gerçekten de çok güzel olacak. Genel Başkanımız Kerem Kınık Bey’i davet edeceğiz. Dinar’da birlik ve beraberlik içerisinde bu organizasyonumuzu gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Eskiden beri yapılan toplu sünnet etkinliklerini bu yıl Türk Kızılay’ı üstlenmiştir” dedi.

haber foto: umut haber merkezi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ