Vatandaşın Bankamatik Talebi Yerine Geldi

Vatandaşın Bankamatik Talebi Yerine Geldi

Vatandaşın Bankamatik Talebi Yerine Geldi

Umut Gazetesi olarak 4 Ekim 2016’da Afyonkarahisar’ın Dinar ilçesinde yaşayan vatandaşlar Yeni Dinar Devlet Hastanesi, IYAŞ Alış veriş merkezi ve otogar çevresinde yer almasını istediği bankamatik talebinde bulundukları bir haber yapmıştık.

Haberden 5 ay sonra Ziraat Bankası bu çağrıya kayıtsız kalmayarak IYAŞ Alış-Veriş merkezi önünde bulunan uygun bir yere bankamatik koydu.

 

 

Son zamanlarda konut yapılaşmasının bölgede hızlı olması ve yeni Devlet Hastanesinin o bölgede faaliyet vermesi nedeniyle bölgeye acilen bankamatikler şart olmuştu.

Özellikle yaşlı vatandaşlar çarşı merkezlerinde bulunan bankamatiklere gitmekte zorlandıklarını belirterek gazetecilere şunları söylemişlerdi, “Yeni hastane, otogar ve IYAŞ alış veriş merkezi bölgesinde nüfus artış göstermekte. Hastanenin faaliyete geçmesiyle birlikte bölgede muazzam bir hareketlilik yaşanacak. Yaşlı vatandaşlarımız için de kurulacak olan bankamatikler çok büyük kolaylıklar sağlayacak. Vatandaşlar olarak bir an önce bankamatiklerin bu bölgelere kurulmasını talep ediyoruz. Şimdiden hayırlı olsun” demişlerdi. Bu talebin ardından bankamatik kurulumu Ziraat Bankası tarafından başladı.

17 Şubat 2017 Cuma 13:51

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ