Alım ve Satımlarda Güven Önemli

Alım ve Satımlarda Güven Önemli

Saadet Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Yaşar Karakaya yeni açmış olduğu araç alım-satım işletmesinde faaliyetlerine başladı. Araç alım ve satımlarında bazı uyarılarda bulunan Yaşar Karakaya araba alacak vatandaşları bazı konularda bilgilendirdi. Güvenilir ve emin ticaret anlayışı içinde olunması gerektiğinin altını çizen Karakaya şunları söyledi, ‘Araç alım satımlarında en önemli durum müşteri memnuniyetidir. Vatandaşlarımız araçlarını alırken mutlaka ekspertiz raporunu almalıdırlar. Aldıkları rapor doğrultusunda hareket ederlerse çok daha iyi olacaktır’ dedi.

Araç Piyasası Düşmez

SON 2 yıl içerisinde ikinci el araç fiyatlarının arttığını belirten Yaşar Karakaya, piyasanın yüksel olduğunu, özellikle doların yükselmesinden dolayı fiyatların daha da artabileceğini kaydetti. İkinci el oto fiyatlarında düşmeden ziyade yükselme olacağını söyleyen Karakaya, ‘Araç fiyatlarının düşeceğini zannetmiyoruz. Yaptığımız tahminlere göre ikinci el oto alım satımı çok hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Fiyatlar yükselebilir’ dedi.

Yaşar Otomotiv adıyla kurulan araç alım satım merkezi, Camikebir Mah. Dinamo sokak no: 3’te vatandaşların hizmetine girmiş durumda.

haber foto: ismail yılmaz özel haber

photo

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ