RÜYA Bilişim Hizmete Girdi

RÜYA Bilişim Hizmete Girdi

RÜYA Bilişim Hizmete Girdi

Dinar’da yaklaşık 15 yıldır Bilgisayar ve Bilişim alanında çalışan ve büyük deneyim kazanan Erkan Karaoğul kendisine ait Rüya Bilişim isimli bilgisayar ve cep telefonu alanında hizmet verecek olan iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Açılış kurdelesini Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan’ın ve Mali Müşavir Salih Arısoy’un kestiği Rüya Bilişim’de cep telefonundan her türlü bilgisayar ve bilişim sektörüne ait malzemeler bulunmakta.

Rüya Bilişim sahibi Erkan Karaoğul ve İş Yeri Müdiresi Dilek Karaoğul misafirleri iş yeri içerisinde gezdirerek gerekli bölümlerin tanıtımını yaptı. Aynı zamanda bilgisayar ve cep telefonları için teknik destek merkezi oluşturduklarını da söyleyen Erkan Karaoğul şunları söyledi, “Uzun yıllar bu sektörde çalıştıktan sonra, kendi iş yerimizi açmaya karar verdik. Burada ikinci el telefon alım satımı, tamiri, bilgisayar ile ilgili yapılabilecek her şey ve her türlü yedek parça malzemeleri bulunuyor. Teknik destek bölümümüzde ise bilgisayar tamiri, formatlama ve benzeri işleri yapacağız. Bizleri kırmayarak iş yerimizin açılışına teşrif eden siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

umut haber merkezi

16 Ekim 2016 Pazar 14:55

ruya-bilisim-1 ruya-bilisim-2 ruya-bilisim-3 ruya-bilisim-4 ruya-bilisim-5 ruya-bilisim-6 ruya-bilisim-7 ruya-bilisim-8 ruya-bilisim-9

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ