Genç Kardiyoloğa Kaymakamdan Ödül

Genç Kardiyoloğa Kaymakamdan Ödül

Genç Kardiyoloğa Kaymakamdan Ödül

Dinar Devlet Hastanesinde görevli Genç Kardiyolog Dr. Duygu Koçyiğit’e Dinar İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin tarafından başarı belgesi verildi.

Kardiyoloji Uzmanı Duygu Koçyiğit 10-15 Kasım 2017 tarihilerinde ABD Kaliforniya’da düzenlenen Amerikan Heart Association Scientific Sessions 2017 kongresinde çalışması ile “Samuel A. Levine Clinical İnvestigor Award, International Early Career Investigator Award, Paul Dudley White International Science Team Award” olmak üzere 3 önemli ödüle layık görülmüştü.

Bunun üzerine genç kardiyoloğu onure etmek için ilçe kaymakamlığı bir belge vermeyi uygun gördü. Kaymakamlık makamında Dinar Devlet Hastanesi Baş Hekimi İbrahim Eren Pek’in de katıldığı bir tören düzenlendi. Burada doktorları tebrik eden Kaymakam Mustafa Şahin şunları söyledi, “Genç kardiyoloğumuzun başarısı bizleri onurlandırdı ve gururlandırdı. Bu şekilde elde edilen başarılar kesinlikle ödülsüz kalmamalı. Kaymakamlığımızca manevi değeri büyük olan bir başarı belgesi takdim etmeyi uygun gördük” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ