21. Dönem Milletvekili Kayayerli Dinar’ı Ziyaret Etti

21. Dönem Milletvekili Kayayerli Dinar’ı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi 21. Dönem Milletvekili, Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Müjdat Kayayerli Dinar’da bazı ziyaretlerde bulundu. Gazetemizi Ziyaret eden Kayayerli Ziya Aktaş ile görüşerek 7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçim sürecini değerlendirdi.

1999 yılında MHP’den Milletvekili seçilen ve üç buçuk yıl bu görevi yürüten Müjdat Kayayerli vekillikte acemilik devresini geçtiğini, Afyonkarahisar ve Türkiye için yarım kalan projelerini hayata geçirmek için yeniden aday adayı olduğunu söyledi.

Kendisinin bir dava adamı olduğunu belirten Kayayerli şunları söyledi, ‘Benim için vekillik bir makam değildir. Türkiye’ye sevdalı bir insanım. Birikim ve deneyimi mi Afyonkarahisar için kullanmak istiyorum. Bu dönem Milliyetçi Hareket Partisi’nin iktidar olması için 99’da Afyon’da aldığımız oy oranını kesinlikle geçeceğimize inanıyorum. Yani MHP Afyonkarahisar’dan iktidar olmak için gerekli oyu alacaktır. Benden hariç çok değerli aday adaylarımız var, hepsiyle birlikte hizmet etmeye, çalışmaya MHP’yi iktidar yapmaya hazırız’ dedi.

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Müjdat Kayayerli Dinar ve bölgesini çok yakından takip ettiğini, köy köy bölgeyi çok iyi bildiğini, sorunları yerinde incelemek adına bazı ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti.

umut özel haber

IMG_2920

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ