AKPARTİ DAZKIRI İLÇE BAŞKANI Turgay ERDOĞDU” ARAYIN BİZ SİZE GELELİM,” dedi.

AKPARTİ DAZKIRI İLÇE BAŞKANI  Turgay ERDOĞDU” ARAYIN BİZ SİZE GELELİM,” dedi.

AKPARTİ DAZKIRI İLÇE BAŞKANI

Turgay ERDOĞDU” ARAYIN BİZ SİZE GELELİM,” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Dazkırı ilçe başkanı ERDOĞDU; Halka Hizmet,Hakka Hizmet ..inancı ile başlattığı hizmet projesinde artık halkımız bizi aramayacak araya adam koymayacak dedi.

Akparti ilçe başkanı Turgay ERDOĞDU ve yeni seçilen yönetim kurulu Ekibi kurum ve kuruluşlara yaptığı ziyaretlerde sergilediği tavır ve davranışı ile kamu çalışanlarına adeta güven verdi. Kamu çalışanları Erdoğdu ve ekibinin ziyaretlerindeki olumlu ve güven veren davranışları bizleri son derece mutlu etmiştir. Dediler. 

Akparti ilçe başkanı Turgay ERDOĞDU, gazetemize yaptığı açıklama ile “ Bundan sonra ilçemiz sorunlardan arındırılmış, ilçemize gelen hizmetlerle huzuru ve refahı yakalayacaktır. İlçemize yeni gelecek yatırımlarla yeni iş kaynakları ile ilçemizde işsizlik oranı sıfırlanacaktır. Konu ile ilgili olarak ilçemizdeki fabrika ve işletmeler ziyaret edilerek sorun ve istekler değerlendirmeye alınmıştır. Dedi.

SORUNLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.

Erdoğdu; “ göreve geldiğimiz kısa sürede ilçe kaymakamlığı olmak üzere 33 kurum ve kuruluş, İlçe merkezi ile köylerimizde bulunan toplam 17 okul ziyaret edilmiş, okul idarecileri yaptığımız görüşmeler kayıt altına alınarak sorun ve isteklerin yerine getirmesi konusunda okul idarecilerine güvence verdiklerini söyledi. Ayrıca ilçe sorunları ile ilgili olarak ilçe kaymakamımız ile haftalık görüşmeleri yapmaktayız. Yapılacak çalışmaların takibi ile bakanlık düzeyinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz dedi. Başkan Erdoğdu; İlçemizdeki sosyal faaliyetleri asker uğurlaması, cenaze ve işyeri açılışlarında halkımızın her zaman olmağa devam edeceğiz. Köylerimizi ziyaret ediyoruz.. Bu ziyaretlerimiz program dahilinde devam edecektir.

ARAYIN BİZ SİZE GELELİM.!

Muhtarlarımız, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, hemşerilerimiz artık iş takibi ile bizi aramayacaklar.. Onlar bizi aradığında… Halka hizmet, Hakka hizmet inancı ile bizi arayan hemşerilerimize, kamu- kurum ve kuruluşlarımıza, esnafımıza, yatırımcımıza biz gideceğiz. Dedi.

AKPARTİ’NİN GÖNÜLLÜ NEFERLERİ KADINLARIMIZA GÜVENİYORUZ.

Afyonkarahisar ili Dazkırı ilçesi adalet ve kalkınma partisi kadın kolları seçimi yapıldı. Başkan Azize ÇAL güven tazeledi.

Geçtiğimiz 31 Aralık 2017 tarihinde yapılan kadın kolları 5.olağan kadın kolları başkanlığı seçimi Afyonkarahisar ili milletvekilleri Ali ÖZKAYA, Hatice ÖZKAL il başkanı İbrahim YURDUNSEVEN, il kadın kolları başkanı Ferda ERTÜRK ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yapılan seçim sonucunda Azize ÇAL güven tazeledi.

Başkan Turgay ERDOĞDU desteklerinden dolayı Dazkırı halkına Teşekkür ediyorum, kadın kollarımızla birlikte yoğun bir şekilde çalışacağız. Dazkırı’da gitmediğimiz köy, mahalle, ziyaret etmediğimiz ev, iş yeri, sıkmadığımız el kalmayacaktır. Dedi.

 

     

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ