Ali Özkaya Dazkırı Halkıyla Buluştu

Ali Özkaya Dazkırı Halkıyla Buluştu

Dinar ve Bölgesinde seçim çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren AK Parti Milletvekili adayı Av. Ali Özkaya, ziyaretlerini Dazkırı ilçesi ile sürdürdü. Dazkırı ilçesinde Özkaya’ya vatandaşlar yoğun ilgi göstererek, “Hep Destek Tam Destek” dediler.

7 Nisan itibariyle AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili listelerinin kesinleşmesinin ardından Milletvekili adaylığı açıklanan Av. Ali Özkaya, ilçelere yönelik yürüttüğü ziyaretlerini Dazkırı ile sürdürdü. AK Parti Dazkırı İlçe Başkanı İsmail Şenoğul ve yönetimi tarafından karşılanan Milletvekili adayı Özkaya, ilçe halkı tarafından yoğun ilgi gördü. İlçe ziyaretlerini sanayi esnafları ile başlayan Özkaya, ilçe pazarını gezerek, pazarcılarla sohbet etti. Pazarcı esnafının sorunlarını da dinleyen Milletvekili adayı Özkaya, AK parti hükümetlerinin esnaf ve sanatkara yönelik yaptığı çalışmalardan bahsetti. Pazarcı esnafları ve vatandaşlarla teker teker ilgilenen Özkaya, “Esnaf ve sanatkarımız bizim başımızın tacıdır. 2002 yılından bu güne kadar hükümetlerimiz esnafımızın yanında olmuş birçok yenilik ve düzenlemeyi yapmıştır. Esnafa rahat bir nefes aldıran AK Parti hükümetleri Allah’ın izni ile esnaf ve sanatkarın yanında yer almaya devam edecektir” dedi.

ÖZKAYA ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Pazaryeri’nin ardından Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcilerini ve işletmeleri de ziyaret eden Özkaya, bölgede faaliyet gösteren işletmelerin, STK temsilcilerinin, esnaf ve sanatkarların Ankara’daki sesi olmaya devam edeceğini vurguladı. Karşılıklı fikir alış verişlerinin yapıldığı ziyaretlerde, Dazkırı halkı Özkaya’ya yoğun ilgi gösterdi. Milletvekili adayı Av. Özkaya’ya ziyaretlerinde Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve Yönetim Kurulu üyeleri, Seçim Koordinasyon Başkanı Metehan Aydın, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Demirkan, belde belediye başkanları ile partililer eşlik etti.

HABER FOTO UMUT HABER SERVİSİ

02 MAYIS 2015 CUMARTESİ  14.50 PM

IMG_3899 IMG_3912 IMG_3925 IMG_3937 IMG_3943 IMG_3967 IMG_3975

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ