Ali Özkaya Dinar’da

Ali Özkaya Dinar’da

Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Ali Özkaya Milletvekili sıralamalarının belli olmasıyla birlikte baba ocağı olan memleketi Dinar’da vatandaşlar ile kucaklaştı.

Dinar dışında bir dinlenme tesisinde araç konvoylarıyla karşılanan Ali Özkaya vatandaşlarla birlikte Dinar şehir merkezinde bulunan seçim bürosunun açılışına katıldı. Prof Dr. Remziye Sıva’cı ve Ak Parti İl Başkanı Av. İbrahim Yurdunuseven’in de katıldığı açılış programı miting alanına dönüştü. Dinarlı vatandaşların bağrına bastığı Ali Özkaya ilk olarak anne ve babasının elini öptü. Daha sonra Dinarlılara seslenen Özkaya Dinar ve bölgesi için gece gündüz çalışacağının sözünü verdi.

Ak Parti Dinar Seçim Bürosu açılışında bir konuşma yapan Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Bu günün Dinarlılar için en mutlu gün olduğunu, 25 yıl aradan sonra ilk defa bir milletvekilinin çıkacağını söyledi. Afyonkarahisar’ın 5 milletvekilinin hepsini de almak istediklerini belirten Yüksel, ‘Birlik ve beraberlik içerisinde adayımıza sahip çıkarak en yüksek oyu AK Parti’ye vermeliyiz’ dedi.

Özkaya Vekil Olarak Hizmet Edecek

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven seçim bürosu açılışında yaptığı konuşmada, seçim bürosunun hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi, ‘Yıllardır Dinar’a hizmet eden Ali Özkaya artık sizlere milletvekili olarak hizmet etmeye devam edecektir. Önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah 400 vekil elde ederek Anayasa değişikliği yapacağız. AK Parti’nin başarılı olması için 7 Haziran’da oy vermenizi bekliyoruz. Çünkü kazanan Türkiye olacaktır’ dedi.

‘Şükürler Olsun Bu Günleri Gördük’

Dinar’ın 25 yıldır milletvekili çıkaramadığını ve bu dönem vekilsizliğe son vereceklerini kaydeden Ali Özkaya, Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan ile Dinar’a gelmeden önce görüştüğünü ve Cumhurbaşkanının selamlarını ilettiğini söyledi. Amaçlarının anayasayı değiştirtecek çoğunluk olan ve hedef koyulan 400 milletvekili olduğunu, bunun için ise hiç durmadan çalışacaklarını ifade eden Özkaya şöyle konuştu,’ Bu topraklar ve üzerinde yaşayan insanlar nasıl bu ülkeyi kurduysa, Yeni Türkiye’yi de inşa edeceklerdir. Hedefi Yeni Türkiye olan Ak Partimizin Afyonkarahisar temsilcisi olarak bölgemize gelecek bütün yatırımların takipçisi olacağız. Öncelikle ilçemize kurulacak olan Termik Santral çalışmalarını hızlandıracağız. En önemli yatırımlar arasında yer alan termik santral Türkiye’nin elektrik ihtiyacının % 10’unu karşılayacak ve bünyesinde beş bin kişiye işim kanı sunacak. Hızlı trenlerin bir bölümü yapıldı. Diğer bölümlerinin ise devamını getireceğiz. Yeni süreçte bölgemiz kalkınacak ve birçok sorunu çözmüş bir bölge haline gelecektir’ dedi.

Türkiye Güçlü Bir Ülke Oldu

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Ali Özkaya memleketi Dinar’da yaptığı konuşmada, Türkiye’nin çok güçlü bir ülke durumuna geldiğini, ülkede 2 milyon Suriyeli vatandaşa kucak açıldığını söyledi. AK Parti’nin mazlumların savunucusu, zalimlerin ise korkulu rüyası olacağını söyleyen Özkaya, ‘Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız sizlerin desteği ile yeni Türkiye’yi kuracaklar. Afyonkarahisar’ın en çok oy alan bölgesi olmak istiyoruz. Kapı kapı gezeceğiz, bizden başka bölgemizde vekil olabilecek aday yok. Herkesi kucaklayarak 7 Haziran akşamı bölgemizden milletvekili çıkmasını hep birlikte kutlayacağız. ‘ dedi.

HABER FOTO: İSMAİL YILMAZ

_MG_3415 _MG_3422 IMG_3290 IMG_3316 IMG_3330 IMG_3345 IMG_3371 IMG_3375 IMG_3394 IMG_3437FOTO: İSMAİL YILMAZ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ