Ali Özkaya’dan 15. Yıl Mesajı

Ali Özkaya’dan 15. Yıl Mesajı

Ali Özkaya’dan 15. Yıl Mesajı

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Ak Parti’nin kuruluşunun 15. Yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Özkaya mesajında şu ifadelere yer verdi, “

Ak Parti’mizin kuruluşunun 15. Yıldönümü münasebetiyle:

15 yıl önce bugün, Kurucu Genel Başkanımız, Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan: “Bundan sonra hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek kutlu bir yürüyüş başlatmıştır. Adı Ak Parti olan bu kutlu yürüyüş, Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönemin başlangıcı olmuştur. Partimiz 15 yıllık bir partidir ancak bu partinin ve mensuplarının medeniyet davası bin 400 yıllık kadim bir davadır.

Ak Parti kurulduğu günden bu yana siyasi ezberleri bozarak kaliteli siyaseti tekrar gün yüzüne çıkarmış, milletin egemenliği üzerindeki her türlü baskı ve vesayeti ortadan kaldırmıştır.

Ak Parti ilk günden itibaren ’insanı yaşat ki devlet yaşasın’ düşüncesi ile tüm mazlumların yanında, zalimlerin ise karşısında olmuştur.

Partimiz, başta sağlık ve ulaştırma olmak üzere bir çok alanda ülkemize çağ atlatmıştır. Yaptığı reformlarla engelli, yaşlı, yardıma muhtaç vatandaşlarımıza el uzatmış, sosyal devlet anlayışının en güzel örneğini vatandaşlarımıza sunmuştur. İmza attığı büyük projelerle ise kıtaları birbirine bağlamayı perçinlemiş, yolları bölmüş ama toplumu birleştirmiştir.

Ak Parti, ülkemizin dünya sahnesindeki itibarını çok daha ileri taşımış, Türkiye’yi söz dinleyen değil söz dinleten bir ülke haline getirmiştir. Devletimizin dünyada söz sahibi olmasını hazmedemeyen dış mihraklar ve bunların maşaları türlü plan ve oyunlarla ülkemize zarar verme mücadelesi içerisini girişmişlerdir.Bunun en hain örneği de 15 Temmuz gecesi yaşanan, FETÖ mensubu teröristlerce yapılan hain darbe girişimidir. Ancak herkes şunu bilmelidir ki; Türkiye artık eski Türkiye değildir. Millet ise artık eski millet değildir. Bu tür hainler hiçbir zaman emellerine ulaşamayacaklardır.

Girdiği her seçimden alnının akıyla çıkarak iktidar olmayı başaran Ak Parti, büyükten küçüğe, her bölgeden, her şehirden insanımızın yegane umududur. AK Parti milletin ta kendisidir.

Türkiye sevdalısı bir kadro ile gece gündüz demeden çalışan bir partinin mensubu olmaktan onur ve gurur duyuyor, bu vesile ile tüm partililerimizin 15. Kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum.

umut haber

15 Ağustos 2016 Pazartesi 08:43

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ