CHP Hayır İçin Çöl Ovasında Çalıştı

CHP Hayır İçin Çöl Ovasında Çalıştı

CHP Hayır İçin Çöl Ovasında Çalıştı

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı ile CHP Dinar İlçe Başkanlığı Dinar’ın Çöl Ovası olarak bilinen bölgede referandum çalışması gerçekleştirdi.

CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan, CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Dinar’a bağlı Haydarlı Kasabası, Yıprak, Göçerli, Kınık ve Çiçektepe köylerini ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak olan halk oylamasında köylü vatandaşların Hayır oyu kullanması gerekiğini anlattılar.

CHP İl Başkanı Kemal Demrikırkan köy ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarında, “Bu referandum çocuklarımızın geleceği açısından cumhuriyetimizin ve demokrasimizin geleceği açısından çok önemli. Bu süreçte halkımıza neden hayır dediğimizi anlatıyoruz. Ancak bir o kadar önemli olan diğer bir konu da seçim günü sandık güvenliğinin sağlanmasıdır. Öncelikle seçmen listelerini kontrol edeceğiz. Mahallemizde ya da apartmanımızda sahte seçmen var mı kontrol edeceğiz. Seçim günü hep birlikte sandıklara sahip çıkacağız. Vatandaşımızın oyların geleceği ile ilgili bir kuşkusu olmasın” dedi.

CHP Dİnar İlçe Başkanı Mevlüt Er ise, “Önümüzde hepimizin geleceğini ilgilendiren bir seçim var. Bu referandumda bizden devleti tek adamın iki dudağı arasına bırakmamızı istiyorlar. Bu ne derece doğrudur? Tek adam hem yargıya hem yasamaya hem de yürütmeye hakim olacak. Kendisini denetleme konumunda olanları bile, O atayacak. Kanunları O yapacak. Senin mahsulünün kaç para edeceğine de, emekli maaşına da O karar verecek. Biz bu sisteme hayır diyoruz. Biz ülkemizi birlikte yönetelim diyoruz” diye konuştu.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ