CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er’den Ön Seçim Yorumu

CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er’den Ön Seçim Yorumu

‘Bizim Sevdamız Türkiye Sevdasıdır’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er 29 Mart Pazar günü yapılacak olan ön seçimlerle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Ön seçim öncesinde bütün aday adaylarına başarılar dileyen Er, ‘Afyonkarahisar’da aday adaylarımız içerisinden ön seçimde ilk beşe kim girerse girsin CHP Dinar İlçe Teşkilatı olarak sonuna kadar destekleyip yanlarında olacağız’ dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 29 Mart’ta gerçek demokrasi şöleni yaşanacağını da kaydeden CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er şöyle konuştu, ‘Biz Cumhuriyet Halk Partisiyiz. Bizdeki ön seçim olmazsa olmazımızdır. Başkaları gibi oylama yaptıktan sonra çuvalları genel merkeze göndermeyiz. Her sandık bulunduğu ilçede açılır ve şeffaf bir şekilde oy sayımı yapılır. Çıkan sonuçlara ise herkes saygı duyar ve çalışmalarını bütün gücüyle yapar’ dedi.

29 Mart’taki ön seçimde Ülke genelinde CHP’nin çok güçleneceğini ve iktidara yürüyen bu yolda herkese çok büyük görevler düştüğünü ifade eden Mevlüt Er, “Cumhuriyet Halk Partisi’nin iktidara doğru emin adımlarla yürüdüğünü herkes görüyor. 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlere çok iyi bir şekilde hazırlanarak, gece gündüz çalışacağız. Adaylarımız sıralama gözetmeksizin bütün nefeslerini iktidar yolunda harcayacaklarından şüphem yoktur. CHP Dinar İlçe Teşkilatı olarak üzerimize düşen görevin en iyisini layıkıyla yapacağız. Çünkü Bizim sevdamız Türkiye sevdasıdır. Bizim sevdamız tüm ülke insanımızı kucaklayan, koruyan dik duran insanların sevdasıdır. Bu sebeple on bir tane aslan gibi birbirinden değerli aday adaylarımız var. Biz siyaseti kimlik, makam ve mevki peşinde koşmak için yapmıyoruz. Siyaset nüfus cüzdanı ile değil bilgi, birikim ve dirençle yapılır. Cumhuriyetten yana, özgürlüklerden yana, emekten yana, barış ve kardeşlikten yana olanlarla her zaman beraberiz’ dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ