CHP Milletvekili Köksal’dan DİTSO’ya Ziyaret

CHP Milletvekili Köksal’dan DİTSO’ya Ziyaret

CHP Milletvekili Köksal’dan DİTSO’ya Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Burcu Köksal referandum çalışmaları kapsamında geldiği Dinar’da esnafları ziyaret ettikten sonra Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hakan Uyan ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi.

Dinar’daki esnaf ziyaretinde pisayanın çok kötü olduğunu ve esnafların iş yapamaz bir hale geldiğini gözlemlediğini belirten CHP’li vekil Köksal ülkedeki asıl sorunun yeni anayasa değil, ekonomik istikrarsızlık olduğunu kaydetti.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinde yaptığı konuşmasının devamında şunları söyledi, “Ülkemiz son günlerde yaşadığı büyük ekonomik istikrarsızlık yüzünden çok zor durumlara düştü. Doların yükselmesi, ülkenin dış borcu, büyük yatırımcının azalması, işsizlik gibi etmenlerle en iyi şekilde mücadele ederek ülkemizin kalkınması adına her türlü çalışmayı yapmamız gerekirken, iktidar sayesinde referandumla uğraşıyoruz. Milletimiz artık ülkede ekonomik sitikrar istiyor, işsizliğin sona ermesini istiyor, evlerine bir lokma ekmek götürebilmek için, ailesi, vatanı, milleti için çalışmak istiyor. Dİnar’ı dolaştık, henüz siftah bile yapamayan esnaf kardeşlerimiz var, yani ilçede ekonomik durum gerçekten çok kötü. Her girdiğim dükkan sahibi işlerinin zayıf olduğunu söyledi. Bu ülke yeni anayasa ile değil işsizlik sorununu çözmek için mücadele etmelidir” dedi.

Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Hakan Uyan ise ziyaretten ötürü çokmemnun olduğunu, Milletvekili Burcu Köksal’a ve ekibine başarılar dilediğini söyledi.

01 Mart 2017 Çarşamba 11:21

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ