CHP Umut Gazetesi’ni Ziyaret Etti

CHP Umut Gazetesi’ni Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili adaylar Av. Burcu Kayıkçı, Dr. Mehmet Ecer, Tuğrul Akkuş, Yalçın Görgöz Umut Gazetesini ziyaret etti.  Gazetemiz Sahibi Ziya Aktaş ile görüşen CHP heyeti çalışmalarını hızlandırdıklarını, 7 Haziran’a kadar gece gündüz çalışacaklarını belirttiler.
Dinar CHP İlçe Başkanı Mevlüt Er ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı ziyarette konuşan Ziya Aktaş, Milletvekili Adaylarına başarılar dileyerek şunları söyledi, ‘Dinar’da basın faaliyetlerini sürdürmüş olduğumuz UMUT Gazetesi son derece tarafsız ve her partiye eşit mesafededir. İlkeli ve objektif yayınlarımız ile siz değerli vekil adaylarının haberlerini kamuoyuna duyuruyoruz. Umut Gazetesi olarak hepinize başarılar diliyorum’ dedi.
CHP’nin birinci sıra Milletvekili adayı Av. Burcu Kayıkçı ise Umut Gazetesinin haberlerini devamlı olarak internet üzerinden takip ettiğini, başarılı çalışmalarından ötürü UMUT’u tebrik ettiğini dile getirdi.  Türkiye’de yerel basının çok önemli olduğunun altını çizen Kayıkçı şöyle konuştu, ‘Özellikle seçim dönemlerinde yerel ve ulusal basın çok önemli. Gazetenizi takip ediyoruz. Gerçekten de her partiyi ayırım yapmadan tarafsız bir şekilde yazıyorsunuz. Bizler yani adaylar basının öneminin farkındayız. Bizim çalışmalarımızı vatandaşlara aktararak çok büyük bir görev üstleniyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim’ dedi.
CHP’nin diğer Milletvekili Adayları Mehmet Ecer, Tuğrul Akkuş ve Yalçın Görgöz de gazetecilikte tarafsız olmanın çok önemli olduğunu taraflı basının ise inandırıcılığının olmadığını belirttiler.
Dinar ve Bölgesinde Çok İyiyiz
Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekilleri Dinar ve bölgesinde yürüttükleri seçim çalışmalarının son derece iyi olduğunu halkın desteği ile iktidara geleceklerini söylediler. Özellikle Salı Pazarı esnaflarının ve çarşı merkezi esnafının çok yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını kaydeden CHP’li adaylar şunları söyledi, ‘Dinar merkez ve köylerinden çok memnun kaldık. CHP’ye ilgi çok büyük. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim vaatleri ve yapacağı işler çok büyük ve önemli. Halkımız bunun bilincinde. 7 Haziran günü CHP kesinlikle iktidar olacaktır’ dediler.
06 MAYIS 2015 ÇARŞAMBA 11.04 PM
HABER FOTO: UMUTHABER……

  • IMG_4121 IMG_4122 IMG_4123 IMG_4124 IMG_4125

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ