CHP’de Onur Günü

CHP’de Onur Günü

CHP’de Onur Günü

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Danışma Meclisi Toplantısında partinin önde gelen isimlerine ve uzun yıllar emeği geçmiş parti üyelerine onur belgeleri takdim edildi. Dinar Esnaf ve Sanatkârlar, Kredi ve Kefalet Kooperatifi Toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gurup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, 24. Dönem Denizli Milletvekili CHP Parti Meclis Üyesi Gülizar Biçer Karaca, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Cengiz, çevre il ve ilçe başkanları ve CHP’li Belediye Başkanları katıldı.

CHP Danışma Meclisi Toplantısında bir açılış konuşması yapan Cumhuriyet Halk Partisi Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, şimdiye kadar CHP’de büyük emekleri geçen partililere teşekkür etmek adına onur belgelerini hazırladıklarını söyledi.

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan ise, CHP’ye gönül veren, emek veren CHP’li büyüklere onur belgesi vereceklerini ifade ederek şunları söyledi, “İnşallah biz de onlar gibi onur belgesi alma şerefine nail oluruz. Ben hepinize CHP’ye verdiğiniz emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal onur belgesi dağıtım töreninde yaptığı konuşmasında şunları kaydetti, “14 Yıldır, her türlü gücüyle baskı yapan AKP iktidarına rağmen yoluna yılmadan devam eden her yol arkadaşım onurludur, gururludur, şereflidir” dedi.

CHP Gurup Başkan Vekili Manisa Milletvekili Özgür Özel’de CHP’nin geçmiş dönemlerinde çok büyük emekleri geçen ve alın teri olan parti büyüklerine canı gönülden teşekkür ettiğini söyledi.

Konuşmaların ardından CHP’li üyelere onur belgeleri verildi.

haber ve fotolar: umut haber merkezi

30 Ekim 2016 Pazar 11:31

chp-onur-belgeleri-1 chp-onur-belgeleri-2 chp-onur-belgeleri-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ