CHP’li Vekil Çöl Ovasında

CHP’li Vekil Çöl  Ovasında

CHP’li Vekil Çöl  Ovasında

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal referandum çalışmalarına Dinar’a bağlı 6 köy ile devam etti.

CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kadılar, Okçular, Karabedir, Bağcılar, Uluköy ve Çobansaray köylerine birer ziyaret gerçekleştiren CHP Milletvekili Köksal 16 Nisan’da vatandaşlardan hayır oyu istedi.

HALKIMIZ BİZ ANLATTIKÇA “HAYIR” DİYOR
Milletvekili Köksal, Afyonkarahisar ve Türkiye’de vatandaşın büyük çoğunluğunun “Hayır” oyu kullanacağını belirtti. Köksal, “Biz gittiğimiz her yerde Anayasa Değişikliği Paketi’nin sakıncalarını anlatıyoruz. Halkımız, biz anlattıkça ’Hayır’ diyor. Vatandaşlarımıza güveniyoruz. Büyük bir çoğunlukla ’Hayır’ oyu çıkacak ve ülkemizde demokrasi bu hayırla kazanacak” dedi. 

GERÇEĞİN PEŞİNDE, DOĞRUNUN YANINDAYIZ
Cumhuriyet Halk Partisi olarak gerçeğin peşinde ve doğrunun yanında olduklarını kaydeden Köksal, “Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak sürekli ülkemizin ve vatandaşlarımızın geleceğini düşündük, düşünmeye devam ediyoruz. Sevinmemiz mi lazım, üzülmemiz mi lazım, bilmiyorum. Ancak Türkiyemiz için yaptığımız tüm uyarılarımızda haklı çıktık. 16 Nisan’daki referandum, o kadar önemli ki, bir daha uyarı yapacağımız bir ülkemiz bile kalmayabilir. Herkes buna göre düşünüp taşınmalıdır” diye konuştu.

TÜM KUVVETLER TEK ADAM DA TOPLANACAK
Anayasa Değişikliği Paketi’nde tüm kuvvetlerin bir tek insanda toplandığını kaydeden Köksal, “Hiçbir ülke, bu kadar güçlü bir tek adamlığı kaldıramaz. Bakın Irak’a, bakın Libya’ya, bakın Mısır’a. Sonra felaketlerin nasıl yaşandığını tarih yazıyor” ifadelerini kullandı.

YUNANİSTAN’A NEDEN SESSİZ KALIYORUZ?
Şu anda “evet” cephesinin genişletilmesi için Avrupa’ya efelenildiğini belirten Köksal, “Biz durduk yerde Avrupa ile kötü oluyoruz. Neden? Çünkü evet oylarının artması lazım. Peki ben şimdi bir şey sorayım? Almanya, Hollanda ve diğer ülkelere karşı sesimizi yükseltiyoruz da, adalarımızı işgal eden Yunanistan’a karşı neden sessiz kalıyoruz? Adalarımız, bizim vatan topraklarımız. Muğla’ya en yakın adada gövde gösteri yapan Yunan mevkidaşınıza neden bir şey demiyorsunuz?” diye sordu.

 

     

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ