Dr. Ali Kaya Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Dr. Ali Kaya Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Kaya Dinar Merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Dr. Ali Kaya, Muhtarların halkın dili kulağı ve sesi olma özelliği olduğunu ifade ederek, “Muhtarlar çok önemli bir görev yürütüyorlar. Mahallelerin, köylerin bütün sorunları ilk önce muhtarlara geliyor. Bir anlamda muhtarlarımız halkın gözü kulağı oluyor. Sorunların, sıkıntıların çözümü aşamasında muhtarlar kurumları ilk harekete geçiren mekanizmalardır. Her zaman açık iletişim ile hem sorunların üstesinden gelebiliriz hem de yeni projeleri birlikte hayata geçirebilir” dedi.
Kaya, konuşmasının devamında, “İnşallah aday gösterilirsem ve vekil olarak seçilirsem her ay vekaletini aldığım milletin meclisinde muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunacağım” ifadelerini kullandı.

Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişip büyümesi için yeni bir Anayasa’ya ihtiyacının olduğunu kaydeden Dr. Ali Kaya “ Seçimin ne olduğunu çok iyi bilen isimlerle bir arada olmaktan mutluyum. Benim halimi en iyi anlayan kişilerin sizler olduğunu düşünüyorum. AK Parti siyasete farklı kavramlar kazandırdı. Eski Türkiye’nin dinamikleriyle bir yere varmamız mümkün değildir. Cumhurbaşkanımız 400 milletvekili ve yeni bir Anayasa istiyor. İşte Yeni Türkiye için buna ihtiyaç var. Benim başarılı olmam için de sizlere ihtiyacım var. Bu memlekete hizmet edecek, bir çivi çakacak herkes başımızın üstündedir’ dedi.

haber foto: ismail yılmaz umut haber…

IMG_2798

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ne biçim site bu ya halkın anlayacağı dilden bir site yapsanıza. yazdığım ulaştımı bilmiyorum ama bir kaç defa yazmak zorunda kaldım.

BİR YORUM YAZ