Halil Ürün Salı Pazarını Gezdi

Halil Ürün Salı Pazarını Gezdi

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Halil Ürün Dinar ilçesini ziyaret ederek Salı Pazarında esnaflarla buluştu. AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı Pazar yeri ziyaretinde Halil Ürün esnaflarla tek tek tokalaştı.

AK Parti İktidarında esnaflara çok büyük destekler verildiğini belirten Ürün, AK Parti hükümeti esnaf ve sanatkara geçtiğimiz dönemlerde ciddi bir önem verdi. Özellikle de  krediler, sicil aflar, yeniden yapılandırmalarda konularında destek verdi ve destek vermeye de devam ediyor” diye konuştu.

7 Haziran 2015’te yapılacak olan Genel Seçimler için vatandaşlardan da destek isteyen Halil Ürün, ‘Partimiz her zaman esnaf ve sanatkarımızdan yana oldu. Bir çok yenilik ve bunun yanında destekler yapıldı. Küçük esnaf ve sanatkarın ayakta durması ve unutulmaya yüz tutmuş mesleklerin tekrar canlanması için hükümetlerimiz büyük bir çalışma yürüttü. Bu çalışmalar sonucunda esnafımızın Bağkur’a olan borçları, sigortaya olan borçları yapılandırılarak, ödemelerinde kolaylık sağlandı. Bundan sonrada esnafımızın ve sanatkarımızın yanında olmaya devam edeceğiz’ dedi.

haber foto: ismail yılmaz

05 mayıs 2015 salı  14.48 pm

IMG_4063 IMG_4066 IMG_4067 IMG_4072 IMG_4074

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ