Haluk Pekşen ve Burcu Köksal Dinar’da

Haluk Pekşen ve Burcu Köksal Dinar’da

Haluk Pekşen ve Burcu Köksal Dinar’da

Cumhuriyet Halk Partisi Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen ve CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal 16 Nisan’da yapılacak olan Yeni Anayasa Değişikliği referadumu için Dinar’da düzenlenen çalışmalara katıldılar.

CHP AFyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan, CHP Dinar İlçe Başkanı Mevlüt Er, Yönetim Kurulu Üyeleri, Partililer ve Evciler’in CHP’li Belediye başkanı Saim Özer tarafından CHP Dinar İLçe Teşkilatı Binasında karşılanan CHP’li vekiller burada birer konuşma gerçekleştirdiler.

Partililerden ve vatandaşlardan yeni anayasanın içeriğiyle alakalı soruları cevaplayan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, referandumda evet çıkması halinde ülkeyi çok zor günlerin beklediğini beliterek şunları söyledi, “Referandumdan evet çıkması halinde şu an yaşanan hukuksuzluklar artacak. İstenilen mala el konulup, istenilen insanı içeriye atabilecekler. 1 Kasım’da bu millet Ahmet Davutoğlu’nu Başbakanolarak seçmedi mi? Sonra ne oldu hep birlikte gördük. Bu ülkede milli irade yok. Bu yeni anayasanın içerisinde milletin menfaatine hiç bir şey yok. Bu yeni yasalarla seçilen Cumhurbaşkanı tarafsız olmayacağı için kendilerinden olmayanlara da büyük baskılar oluşturacaklar” dedi.

CHP Dİnar İlçe Başkanı Mevlüt Er ise, siyasi parti seçimlerinde olmadıklarını,tek adam mı, Cumhuriyet mi seçeneğinin çok iyi anlatılması gerektiğini ifade ederek şunları kaydetti, “Bu yeni anayasanın sonucunun Türkiye’ye iyilik getirmeyeceği kesindir. Bütün partili, partisiz milletini seven vatandaşlarımız bir birlerine 16 Nisan’da yapılacak referandumun memleket meselesi olduğunu anlatsınlar” dedi.

CHP İl Başkanı Kemal Demirkırkan da kapı kapı, esnaf esnaf dolaşarak hayır mücadelesini sürdüreceklerini, herkesin bulunduğu yerde gerekenleri yapması gerektiğini söyledi.

CHP Dİnar İlçe Parti binasında gerçekleşen konuşmaların ardından CHP Milletvekili Haluk Pekşen Dİnar CHP heyeti ile birlikte salı pazarında esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kynk: Umut Haber Merkezi

28 Şubat 2017 Salı 13:38

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ