İstişare Toplantısı Yapıldı

İstişare Toplantısı Yapıldı

Dinar Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe teşkilatı belediye meclis toplantı salonunda bir araya gelerek istişare toplantısı düzenledi.

Ev sahipliğini Belediye Başkanı Saffet Acar’ın yaptığı programda, gerçekleşen toplantıya;  MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av. Öncül Kazancı, Afyonkarahisar İl Genel Meclis Üyesi MHP Dinar İlçe Başkanı İbrahim Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Afyonkarahisar MHP Milletvekili aday adayı Tuğrul Açıkkol, Afyonkarahisar MHP Milletvekili aday adayı Av. Ramazan Zeybek, Belediye meclis üyeleri ve MHP ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Belediye meclis toplantı salonunda yapılan istişare toplantısında, genel gündem ve Haziran ayında gerçekleşecek olan genel seçimler ile alakalı konular görüşülerek bilgi alış verişi ve istişaresi yapıldı. Afyonkarahisar MHP Milletvekili aday adayı Tuğrul Açıkkol ve Afyonkarahisar MHP Milletvekili aday adayı Av. Ramazan Zeybek toplantıda söz alarak konuşma yaptılar.

Belediye Başkanı Saffet Acar, yapılan toplantı akabinde milletvekili aday adayı olan Tuğrul Açıkkol’a ve Av. Ramazan Zeybek’e başarılar diledi.

KAYNAK HABER FOTO: ÇAĞRI KAYA DİNAR BELEDİYESİ

_MG_7860

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ