Milletvekili Adayları Özkaya Ve Özkaldı Belde Ve Köylerde

Milletvekili Adayları Özkaya Ve Özkaldı Belde Ve Köylerde

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayları Ali Özkaya ile Akif Özkaldı, seçim çalışmaları kapsamında merkeze bağlı köy ve beldelere yönelik ziyaretlerini sürüyor. Ziyaretlerde konuşan Özkaldı, “Eskiden temeli atılan yatırımlar 25 yılda bitmezdi. Ama şimdi hükümetlerimiz kısa sürede projeleri hayata geçiriyor” dedi.

 

7 Haziran seçimleri öncesi çalışmalarını bütün hızıyla sürdüren AK Parti Milletvekili adayları ilçe, belde, köy ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bira araya geliyor. Milletvekili adayları Ali Özkaya ve Akif Özkaldı, merkez ilçeye bağlı Değirmenayvalı beldesi ile Sarık köyünü ziyaret ettiler. İlk olarak Değirmenayvalı beldesine geçen Milletvekili adayları, burada Belediye Başkanı Adem Çavdar’ı ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çavdar, belde halkının her zaman partilerinin yanında olduğunu söyledi. AK Parti döneminde yapılan yatırımlardan bahseden Milletvekili adayları Özkaldı ve Özkaya, “AK Parti olarak her zaman hizmetlerin üstüne koyarak çalışma yapıyoruz. Bugüne kadar bizler Afyonkarahisar için elimizden geleninin en iyisini yapmaya gayret ettik. Bundan sonra da yine sizlerin destekleriyle hizmet etmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki Afyonkarahisar yine AK Parti diyecektir” dedi.

 

YATIRIMLAR KISA SÜREDE BİTİRİLİYOR

2002 yılı öncesindeki koalisyon hükümetinin ülkeyi geriye götürdüğünü hatırlatan Milletvekili adayı Akif Özkaldı, 25 yılda yapılamayan yatırımların kısa sürede bitirilerek hayata geçtiğini söyledi. Özkaldı konuşmasını şöyle sürdürdü; “Her yere hizmet götürdük. Geçmişteki hükümetler neler yaptığını hepiniz iyi biliyorsunuz. Hükümetlerimiz her zaman yatırım ve hizmetlerde hedefe koyarak, hedefe ulaştı. Onlar Türkiye’yi hep geriye götürdü. Ama bizim hükümetlerimiz hedefler koyarak yatırım yaptı. Eskiden bir gölet bir baraj 25 yılda yapılırdı. Şimdi biz bir gölet sulaması ile beraber bir buçuk yılda tamamlıyoruz. Bakanımız Veysel Eroğlu’nun hayata geçirdiği bin günde bir gölet projesini zamanında hizmete açıyoruz. Türkiye ye daha çok hizmetlerimiz olacak. İnanıyoruz ki halkımız yapılan yatırımları ve hizmetleri görüyor. Bizim gayemiz halkımıza hizmet etmek.”

 

DEĞİRMENAYVALI’YA GÖLET YAPIYORUZ

DSİ olarak Değirmenavyvalı beldesine yaptıkları hizmetlerden bahseden Özkaldı, beldenin içme suyu sorununu çözüme kavuşturduklarını anlattı. Beldede bulunan iki dereyi ıslahını yaptıklarını belirten Milletvekili adayı Özkaldı, belde halkının arazilerini rahatça sulamayabilmesi için gölet kazandıracaklarını ifade ederek, “Gölet şuan ihale sürecinde. İnşallah ihalesi tamamlandığında inşaatı başlayacak. Göledimiz kısa sürede bitirilerek, hayata geçecek. Belde halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

AFYONKARAHİSAR KURTULUŞUMUZUN MERKEZİDİR

Değirmenayvalı beldesinde vatandaşlara hitap eden Milletvekili adayı Ali Özkaya, ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. “AK Partinin Türkiye’de en güçlü olduğu illerden biri de kuruluş merkezi olan Afyonkarahisar’dır” diyerek konuşan Özkaya, “İnşallah 7 Haziran günü 5 milletvekilinin tamamını da kazanırız. Çünkü Afyonkarahisar potansiyeli buna müsaittir” dedi. Özkaya, açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Afyonkarahisar, termalin, turizmin, tarımın ve hayvancılığın, madenciliğin merkezidir. Üniversitesi ülkemizin büyük üniversiteleri arasına girdi. Dolayısıyla eğitimde önemli bir yere gelmektedir. Kara ve demiryolu ulaşımının merkezi noktalarından birisidir. Şimdi hızlı tren ile bu ulaşım noktasına önemli bir katkı daha yapılacaktır.”

 

ÜLKEMİZİ KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTEDİLER

Paralel yapının Cumhurbaşkanı başta olmak üzere bakanlara ve parti yöneticilerine açtığı davaları üstlenip takip ettiğini belirten Özkaya, insanların milli ve manevi duygularının paralel yapı tarafından sömürüldüğünü ileri sürdü. Özkaya, “Paralel Yapının tüm Türkiye’de Sayın Cumhurbaşkanımızı, bakanlarımıza ve parti yöneticilerimize karşı açtığı 500 civarında davanın vekâletini üstlenip bunların savunmasını yaptık. Usulsüz dinlemeler, kriptolu telefonların dinlenmesi, MİT Tırlarının durdurulması, Dışişlerindeki toplantının dinlenmesi ve KPSS Soruşturması gibi dosyalara vakıf oldum. Yine kamuoyunda Böcek Davası olarak bilinen dosyaya müdahil vekili sıfatı ile devam etmekteyim. Bir örgütün, milli ve manevi duygularımızı sömürerek, devlet ve milletimizi hangi noktalara götürmek istediğini bu davalarda çok acı tecrübelerle gördüm, şahit oldum.  İşte Yeni Türkiye’nin kurulduğu bu süreçte ve inşallah 2015 seçimleri ile de milletimizin teveccühü ile anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla tekrar iktidara gelmemiz durumunda yapılacak Yeni Anayasa çalışmalarında ciddi katkımın olacağına inanmaktayım. Bunun için bu kutlu yolda ve bu kutlu kadronun içinde ve hem de en ön saflarında ben de olmalıyım diyerek aday oldum” dedi. Değirmenayvalı beldesinin ardından Sarık köyüne geçen milletvekili adaylarına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Köy meydanında vatandaşlar tarafından karşılanan Milletvekili adayları Özkaya ve Özkaldı, burada birer konuşma gerçekleştirdiler. Milletvekili adaylarına ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser ve yönetimi, belde belediye başkanları ile partililer eşlik etti.

AK Parti İl Başkanlığı

08 mayıs 2015 cuma     11.54 pm

özkaya ve özkaldı değirmenayvalı (1) özkaya ve özkaldı değirmenayvalı (2) özkaya ve özkaldı değirmenayvalı (3) özkaya ve özkaldı değirmenayvalı (5) özkaya ve özkaldı değirmenayvalı (6)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ