Milletvekili Halil Ürün, Çalışmalarına Dinar İlçesinde Devam Etti

Milletvekili Halil Ürün, Çalışmalarına Dinar İlçesinde Devam Etti

7 Haziran seçimlerin öncesi çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Halil Ürün, Dinar ilçesinde çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundu.

 

İlk olarak AK Parti Dinar Seçim Kurulu Merkezinde partililer ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Halil Ürün, burada partililer ile görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Ardından Pazar yerine geçen Milletvekili adayı Halil Ürün, Pazar esnafına hayırlı işler ve bol kazançlı günler diledi. Tek tek esnafla bire bir görüşen Ürün, esnafa sıkıntıları olup olmadığını sordu. Bir Pazar esnafının yanına giden AK Partili Milletvekili adayı Halil Ürün, burada muz satan esnaftan alışveriş yaptı. Pazar esnafının ardından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne geçen Ürün, HEM Müdürü Gültekin Koçer tarafından karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Koçer, Milletvekili adayı Ürün’e Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

KURSİYERLERLE SOHBET ETTİ

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gültekin Koçer’i ziyaret ettikten sonra, burada bulunan kursiyerler ile sohbet eden Milletvekili Halil Ürün, kursiyerlerin yapmış olduğu bir ürünü satın aldı. Ürünü hediye etmek isteyen kursiyerlerin teklifini geri çeviren Milletvekili adayı Halil Ürün, “Bunlar sizin el emeğiniz, göz nurunuz. Bu güzel çalışmayı evimin en güzel yerinde saklayacağım” dedi. Ziyaretine Halı Kilim Dokuma Merkezine gerçekleştiren Milletvekili Halil Ürün, kursiyerlerin bitirdiği Halının ipini AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanı Zade Orhan ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Gültekin Koçer ile birlikte dualar ile kesti. Çalışmayı beğendiğini söyleyen Milletvekili Ürün, “Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Allah hepinize kolaylık versin” diye konuştu.

 

MİLLETVEKİLİ HALİL ÜRÜN EBRU SANATINA HAYRAN KALDI

Ziyaretinin ardından çıkışta Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Bölümü Ebru Öğretmeni Halime Ülker, tarafından Milletvekili Halil Ürün’e üzerinde Ebru Sanatından yapılmış VAV yazılı bir adet tablo hediye etti. Hediyeyi teşekkür ederek alan Milletvekili Halil Ürün, daha sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.  Dinar İlçesindeki ziyaretlerine ara vermeden devam eden AK Partili Milletvekili Halil Ürün, Dinar Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Buhurcular Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi. Dinar Yardım Sevenler Derneği Dinar Şubesi Başkanı Aynur Toker’den çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekili Halil Ürün, huzurevinde kalan yaşlıları tek tek ziyaret edip hayır dualarını aldı.

 

ÜRÜN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Huzurevi ziyaretinin ardından Dinar Devlet Hastanesine geçen Milletvekili Ürün, burada Başhekim Yardımcısı Dr. Osman Fedai’yi makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgililer aldı. Hastane kalan hastaları da ziyaret eden Milletvekili Halil Ürün, geçmiş olsun dileklerini iletti. Ziyaretinin ardından Milletvekili Halil Ürün, hastane personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Milletvekili Halil Ürün buradaki ziyaretinin ardından son olarak Dinar KYK ve Dinar Eğitim Bir-Sen Şubesini ziyaret etti. Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin bulunulmasının ardından sona erdi.  Milletvekili Ürün’e Dinar ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe Başkanı Burhanettin Yüksel ve yönetimi ile partililer eşlik etti.

haber foto: ismail yılmaz umut haber

07 mayıs 2015 perşembe  10.47 pm

ürün dinarda (1) ürün dinarda (3) ürün dinarda (20)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ