Milletvekili Hatice Özkal Dinar’ı Ziyaret Etti

Milletvekili Hatice Özkal Dinar’ı Ziyaret Etti

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Özkal 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında geldiği Dİnar ziyaretinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak Dinar Halk Eğitim Merkezi’ni Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ile ziyaret eden Özkal burada Dinar Hem Müdürü Gültekin Koçer’den devam eden kurslarla alakalı bazı bilgiler aldı. Kursiyerler ile de görüşen Milletvekili Özkal bir isteklerinin olup olmadığını sordu.

Daha sonra Dinar Devlet Hastanesine Geçen Ak Parti Milletvekili Hatice Özkal burada da yeni faaliyete geçen hastanenin bölümlerini gezdi. Hastane Yöneticisi Fatih Türkmensoy tarafından hastane hakkında bilgilerin verildiği ziyaret programında yatan hastalarda ziyaret edildi.

Türkiye Yardım Sevenler Derneğine bağlı hizmet veren Dinar Buhurcular Huzur Evinde kalan yaşlı vatandaşlarla da belirli bir süre sohbet gerçekleştiren Milletvekili Özkal onların dert ve sıkıntılarını dinledi.

Referandum çalışmaları kapsamında ev toplantıları da yapan Özkal neden evet denilmesi gerektiğini bu toplantılarda anlattı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ