Özkaya Huzur Evinde Yaşlı Vatandaşlarla Buluştu

Özkaya Huzur Evinde Yaşlı Vatandaşlarla Buluştu

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Ali Özkaya Dinar Buhurcular Huzur Evi’nde yalı vatandaşlarla birlikte sabah kahvaltısında bir araya geldi. Yaşlı vatandaşların dert ve sorunlarını dinleyen Özkaya belirli bir süre sohbet etti. 10 Mayıs Anneler Günü nedeniyle Huzur Evi sakinlerine çiçek takdim eden Ali Özkaya daha sonra Türkiye Yardımsevenler Derneği Dinar Şube Başkanı Aynur Toker ile görüştü. Huzur Evi’nin bazı sorunlarını aktaran Başkan Toker, yaşlı vatandaşlara huzur evinde en iyi şekilde bakıldığını belirtti.

Dinar’da evde bakım hizmetleri projesi yapılarak yaşlı vatandaşların evlerinde bakılabileceğini ifade eden Özkaya şunları söyledi, ‘Bu projeyle birlikte hem bakıma muhtaç yaşlı vatandaşlarımız açısından çok iyi olacak, hem de bu işte çalışmak isteyen vatandaşlarımıza da istihdam sağlanmış olacak. Bu projenin yanında yine bakıma muhtaç yaşlı ve maddi durumu olmayan vatandaşlarımız tespit edilerek Dinar Huzur Evi’ne yerleştirilebilir. Bu vatandaşlarımızın ücretleri de devlet tarafından karşılanabilir’ dedi.

Özkaya Tek Tek Çiçek Sundu

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı AV. Ali Özkaya Huzur Evi ziyaretinde yaptığı konuşma sonrasında huzur evinde ikamet eden vatandaşlara çiçek takdiminde bulundu. 10 Mayıs Anneler Gününün çok özel bir gün olduğunu belirten Özkaya, bütün annelerin anneler gününü kutladığını söyledi.

Huzur Evinde gerçekleşen programa, AK Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Seçim Koordinasyon Merkezi Danışmanı Hamit Söyler, SKM Genel Sekreteri İrfan Cihan, AK Parti Kadın Kolları Üyeleri  ve partililer katıldı.

10 mayıs 2015 pazar    09.40

haber foto: ismail yılmaz umut haber…

IMG_4432 IMG_4435 IMG_4440 IMG_4445 IMG_4452

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ