Vatandaşlar Meydanı Yine Boş Bırakmadı

Vatandaşlar Meydanı Yine Boş Bırakmadı

Vatandaşlar Meydanı Yine Boş Bırakmadı

15 Temmuz darbe girişiminden bugüne gece geç saatlere kadar demokrasi nöbeti tutan Dinarlı vatandaşlar Salı gecesi de yine ayaktaydı. Cumhuriyet Meydanı önünde toplanan vatandaşlar burada yine dualar eşliğinde nöbet bekledi. Özverili ve cesur kadınların da çocuklarıyla birlikte destek verdiği demokrasi nöbetinde Ak Parti Dinar Gençlik Kolları Başkanı Fatih İbrahim Salman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da okuduğu ‘Sürgün Ülkeden Başkentler Başkentine’ isimli şiiri okudu. 15 Temmuzdan bu yana darbe girişimi esnasında şehit olan sivil ve darbeyi engelleyen kamu görevlileri için mevlid-i şerifler ve dualar okundu.

Vatandaşlar Halen Çok Sinirli

Demokrasi nöbeti için her gece Cumhuriyet meydanına gelen vatandaşlar sinirli ve demokrasi mücadelesi azmini korumaya devam etti. FETÖ Terör örgütünün kamudaki uzantılarının görevlerinden alınması için Dinar’da da operasyonların başlamasını isteyen vatandaşlar, ‘Bunlara destek veren, onların arkasında yer alan ve aleni bir şekilde bu hain terörü destekleyenlerin görevlerinden bir an evvel alınmalarını istiyoruz” dediler.

haber foto: Umut Haber Merkezi

20 Temmuz 2016 Çarşamba 09:35

darbe 5 gün (1) darbe 5 gün (2) darbe 5 gün (3) darbe 5 gün (4) darbe 5 gün (5) darbe 5 gün (6) darbe 5 gün (7) darbe 5 gün (8)

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ