Vekil Adayı Ziyaretlere Devam Ediyor

Vekil Adayı Ziyaretlere Devam Ediyor

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Burcu Kayıkcı, Sandıklı İlçesi Gönüllü Hanımlar Derneğini ziyarette bulunurken ortaya renkli görüntüler çıktı.

SEVGİ SELİNE MARUZ KALDI

Vatandaşlar ile Kültür  ve San’at evinde buluşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Burcu Kayıkcı, deyim yerinde ise sevgi selinde boğuluyordu. Genç, orta ve ileri yaştan her insanın bulunması Kayıkcı’yı mutlu eden bir başka noktaydı. İlk önce Kültür ve San’at evinin mimari yapısı hakkında bilgi alan Kayıkcı daha sonra Gönüllü Hanımlar Derneğini Yarenlerin rehberliğinde evin tarihi, geleneği ve önemi hakkında bilgi aldı. Sandıklı tarihinin önemli bir parçası olan Kültür ve San’at evini böylesine yakından tanımak Kayıkcı’nın yüzünü güldürdü.

KÜLTÜRÜMÜZÜ YAŞATACAĞIZ

Yarenleri uzun uzadıya dinleyen Vekil Adayı “Biz yola çıkarken önümüze bir sürü hedef koymuştuk ve bu hedeflerin ulaşmak için beraberliğe, birliğe ihtiyacımız var. Bu hedeflerden biri de kültür ve tarihimizi, gelenek ve göreneklerimizi, adetlerimizi ve terbiyemizi korumaktır. Halkın içinden gelen biri olarak bu ve bunun gibi kültür ve sanat derneklerinin yıkılmasına, dökülmesine izin vermeyip bu kültürü yaşatacağımızın sözünü veriyorum.” dedi ve sözlerine derneğe gönüllü olarak destek veren tüm kadınlarımız ve yarenlermizle tek tek tokalaşıp teşekkür ederek son verdi.

KIRAATHANE’DE KADIN VEKİL

Gönüllü Hanımlar Derneğin’den ayrıldıktan sonra vatandaşlar tarafından kıraathaneye davet edilen CHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Burcu Kayıkcı bu daveti kırmayarak gecenin soğuğunda sıcak çay eşliğinde vatandaşların sıkıntılarını dinledi, bu sıkıntıları el birliğiyle çözeceğinin sözünü veren Kayıkcı daha sonra ilçeden ayrıldı.

kaynak: CHP

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ