Yüksel: Dinarlı Vatandaşlarımız Demokrasiye En İyi Şekilde Sahip Çıktı

Yüksel: Dinarlı Vatandaşlarımız Demokrasiye En İyi Şekilde Sahip Çıktı

Yüksel: Dinarlı Vatandaşlarımız Demokrasiye En İyi Şekilde Sahip Çıktı

Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar İlçe Yönetimi adına Başkan Burhanettin Yüksel 15 Temmuz 2016 Cuma gününden bugüne sabah işine gidip akşam olduğunda ise demokrasiye sahip çıkma adına sokaklarda Demokrasi Nöbeti tutan Dinar halkına teşekkür etti.

Darbe girişiminin sonuçsuz kaldığını, artık Türk Milleti’nin eskisi gibi kolay kandırılamayacağını ve kültürlü bir toplum haline geldiğini ifade eden Başkan Yüksel gazetecilere yaptığı açıklamada şunları kaydetti, “15 Temmuz’dan beri birlik ve beraberlik içerisinde Dinar’da vatandaşlarımızla beraber demokrasi nöbetini tuttuk. Bizler demokrasiye, halkın iradesine inanan siyasetçileriz. Şehitlerimiz ve kaybettiğimiz insanlarımız için Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerin, hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı diliyorum. Değerli Dinarlı hemşerilerim ve Şerefli Türk Milleti demokrasisine ve huzuruna sahip çıkmıştır. Halkımız, kenetlenerek Türk milletini sindireceğini düşünülen bu dar kadronun hareketine karşı son derece duyarlı bir davranış göstermiştir. Bu bağlamda, Milli İradeyi yalnız bırakmayarak vatanına ve milletine sahip çıkan hükümet yetkililerine, Emniyet güçlerimize, milli iradeden yana olan Türk Silahlı Kuvvetlerine,  birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyet Meydanına koşan çok değerli ve duyarlı Dinar halkına  AK Parti Dinar İlçe Yönetim Kurulu adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Ak Parti Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel açıklamasının devamında ise, “Keşke diğer siyasi partilerimizin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri de Ankara’daki Genel Başkanlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde darbeye karşı durdukları gibi Dinar’da bizimle beraber olsalardı.

umut haber merkezi

18 Temmuz 2016 Pazartesi 15:54

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ