Yüksel Eğitim ve Şehirleşme Yatırımları Geliyor

Yüksel Eğitim ve Şehirleşme Yatırımları Geliyor

Yüksel Eğitim ve Şehirleşme Yatırımları Geliyor

Adalet ve Kalkınma Partisi Dinar İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel hükümetin Dinar’da yapacağı bazı yatırımlarla ilgili bilgiler vererek vatandaşları aydınlattı.  Devlet yatırımlarının bütün hızıyla devam ettiğini, Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya’nın Dinar ve bölgesi için çok büyük bir şans olduğunu kaydeden Yüksal şunları söyledi, “Sayın vekilimiz Ali Özkaya’nın destekleriyle 12 Haziran 2017 günü 819 adet TOKİ tarafından yapılacak olan konutların ihalesi gerçekleştirilecek. Yine 16 Haziran 2017 günü ise TOKİ evleri bölgesinde bulunan yere Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 300 kişilik öğrenci yurdu yapımının ihalesi yapılacak” dedi.

Vatandaşlar Merakla TOKİ’yi Bekliyorlardı

Dinarlı vatandaşlar ilçede bulunan konut açığının kapanması ve ev sahibi olabilmeleri adına Ziraat Bankası aracılığıyla resmi başvurularını yapmışlardı. Başvuruların ardından merakla temellerin atılmasını, sözleşmelerin imzalanmasını bekleyen vatandaşlara müjdeli haberi Ak Parti İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel verdi, 12 Haziran 2017 günü 819 adet TOKİ evlerinin temellerinin atılacağını kaydeden Yüksel açıklamasına şöyle devam etti, “Vatandaşlarımızın merakla beklediği TOKİ evleri vekilimiz Ali Özkaya’nın desteği ile ihaleye çıkıyor. İhaleden 45 gün sonra ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapılacak. Yer tesliminden sonra ise evlerin temellerinin atılmasını bekliyoruz. Vatandaşlarımıza ve Dinar’ımıza hayırlı uğurlu olsun”

TOKİ’ye Yurt Binasıyla Birlikte Okul Yapılacak

Ak Parti İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel ilçede gerçekleşen eğitim yatırımlarıyla da alakalı bazı bilgiler vererek, Fatih Mahallesinde bulunan TOKİ evlerinin bulunduğu bölgeye 16 Haziran 2017 günü ihalesi yapılacak olan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve yurt binasının yapılacağını belirtti. Yurt binasının 150 Kız, 150 erkek öğrencili olacağını da kaydeden Yüksel, “Yapılan bu projelerle hem milli eğitim alanında, hem de şehirleşme alanında ilçemiz çok daha iyi bir konuma gelecektir. Ancak şu da unutulmamalıdır ki Ak Parti İktidarıyla birlikte Afyonkarahisar Vekilimiz Ali Özkaya ilçemiz için çok büyük bir şanstır. Hizmetlerin en iyisini sunmak adına bütün gayret ve çabalarımız devam etmektedir. Gerçekleşecek olan yatırımlarda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ