Dinar Masterler Hazırlık Maçını 1-0 Kazandı

Dinar Masterler Hazırlık Maçını 1-0 Kazandı

23 Nisan 2015 tarihinde Antalya’da düzenlenecek olan Uluslararası Masterler maçına hazırlanan Dinar Masterler Futbol Takımı geçtiğimiz Pazar günü Burdur Masterler Futbol Takımı ile hazırlık maçı yaptı. Burdur Atatürk Stadında oynanan müsabakada Dinar Masterler Takımı Burdur Masterleri 1-0 mağlup etti.

Uluslararası müsabakalara çık sıkı hazırlanan Dinar Masterler Burdur Masterler karşısına çok sağlam bir kadro ile çıkarak yenmesini bildi. Kondisyon olarak da çok iyi görünen Dinar Masterler 23 Nisan’a kadar hazırlık maçlarına devam etmeyi düşünüyor.

Dinar Masterlerden yapılan açıklamada, Takımın durumunun çok iyi olduğu, Antalya’da düzenlenecek olan uluslararası masterler müsabakalarında Dinar’ı en iyi şekilde temsil edecekleri bildirildi. Futbol oynamaktan ziyade amaçlarının futbolu birlik, beraberlik ve kardeşliği temsil eden bir oyun olduğunu göstermek adına herkesin çok büyük fedakarlıklar yapıldığını bildiren Dinar Masterleri, bütün maçlarını centilmenlik içerisinde, sevgi ve saygı çerçevesi içinde oynayacaklarını ifade ettiler.

bmp

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ