Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Dazkırı Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen Ödüllü Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. Öğrenciler kategorisinde Aytekin Sarışahin, büyükler kategorisinde ise Muhammed Yusuf Getir birinci oldu.

 

23 – 27 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası, öğrenciler ve büyükler olmak üzere iki kategoride yapıldı. Eleminasyon sistemi ile yapılan turnuvaya 40 öğrenci 34 yetişkin katıldı.

 

Dazkırı Belediye Düğün Salonunda yapılan turnuvaya ilgi yoğun oldu. Özellikle çeyrek, yarı ve final müsabakaları oynayanlar için çekişmeli izleyenler için heyecanlı geçti.

kaynak: kemal ata dazkırı

10498665_1155786394447393_5199421525154069632_o

Öğrencilerde Derya Kemer dördüncü, Nurican Aykan üçüncü, Ebrar Karabulut ikinci olurken birinciliği Aytekin Sarışahin elde etti. Büyüklerde Özay Arıkan dördüncü, Önder Kutlu üçüncü, Özer Önen ikinci olurken birinciliği Muhammed Yusuf Getir elde etti.

 

Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan ve Belediye Başkanı İsmail Taylan dereceye giren sporculara ödüllerini verirken dördüncülere kitap, üçüncülere 100 TL, ikincilere çeyrek altın şampiyonlara ise yarım altın hediye edildi.

IMG_0360 IMG_0320 IMG_0267

Şampiyon olan iki sporcu Aytekin Sarışahin ve Muhammed Yusuf Getir ile Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan tek setlik özel maç yaptılar.

 

Turnuvanın sonunda hatıra fotoğrafları çektirilirken turnuvanın hakemliğini Mutlu Güzel, Önder Kutlu, Serçin Taşkın, Gamze Taş, Ayşegül Eser, İbrahim Peyis ve Atahan Doyran yaptı.

 

Dazkırı Kaymakamı M.Beşir Nursaçan ve Belediye Başkanı İsmail Taylan, turnuvanın hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen herkesi ve katılımcıları kutladı.

Dazkırı kaymakamlığı haberi

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ