Veysel Topçu Pancar Şekeriyle Alakalı Açıklama Yaptı

Veysel Topçu Pancar Şekeriyle Alakalı Açıklama Yaptı

Veysel Topçu Pancar Şekeriyle Alakalı Açıklama Yaptı

Dinar Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysel Topçu şeker pancarı ile ilgili bir açıklama yaptı. Topçu açıklamasında şunları söyledi, “Şeker Pancarı Kampanya Döneminin Açılışını Müteakip Bölge Kantarlarımıza ve Burdur Şeker Fabrikasınına Yoğun Pancar Sevkiyatı Başlamıştı;
Geçtiğimiz Haftalarda Bölge Çiftçilerimizin Pancar Kantarlarında Yaşadıkları Sevkiyat ve Teslimat Sorunlarını Dinar’ımızın Yetiştirdiği Afyonkarahisar’ın Gururu Milletvekilimiz Sayın Av. Ali ÖZKAYA’ya Arz Ettik.
Sayın Vekilimizin Burdur Şeker Fabrikası Yetkilileri ve Pancar Bölge İle Temasa Geçmesiyle Burdur Şeker Fabrikası Günlük 6000 Ton Olan Pancar İşleme Kapasitesini 9000 Ton’a Çıkarmış, Pancar Kantarlarımız İse Günlük 200-250 Ton Olan Kapasitesini 600-700 Ton’lara Çıkarmışlardır.
Başta Sayın Milletvekilimiz Av. Ali Özkaya’ya Müteşekkir Olmakla Beraber Fabrika Yöneticilerine, Pancar Bölgeye, Sezon İşçilerine ve Cefakar Pancar Çavuşlar’ımıza Bölge Çiftçilerimizin Adına Teşekkür Eder Görevlerinde Kolaylıklar ve Başarılar Dilerim” dedi.

umut Haber Merkezi

05 Kasım 2016 Cumartesi 12:06

image2

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ