Dinar’da Anneler Günü Kutlandı

Dinar’da Anneler Günü Kutlandı

Dinar AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Anneler Günü Akdeniz Toplantı ve Seminer Salonunda çok geniş bir katılım ile kutlandı.

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayları Av. Ali Özkaya ve Prof. Dr. Remziye Sıvacı’nın da katıldığı Anneler Günü etkinliğinde açılış konuşması gerçekleştiren AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanı Zade Orhan şunları söyledi, ‘AK Parti’mizin düzenlemiş olduğu Anneler Günü programına hoş geldiniz. Bu güzel günde siz değerli partililerimizle bir arada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanlığı olarak Tüm kadınlarımızın Anneler gününü kutlarım’ dedi.

AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ise bütün annelerin gününü kutladığını, böyle özel bir günde salonu dolduran bütün annelere ayrı ayrı teşekkür ettiğini söyledi.

Anneler Gününde Remziye Sıvacı Konuştu

Açılış konuşmalarından sonra ise kürsüye gelen AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Prof Dr. Remziye Sıvacı, Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden varlıklardır diyerek şunları kaydetti, ‘Allah’ın rızası, dünya ve ahiret mutluluğumuzun teminatı annenin rızasında saklıdır. Sevgili Peygamberimiz, ‘Cennet, annelerin ayakların altındadır’ diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ne kadar mübarek olduğunu ifade etmiştir. Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimizin hakkı asla ödenemez. Tüm annelerimizin günü kutlu olsun’ dedi.

Özkaya: ‘ Cennet Annelerin Ayakları Altındadır’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Av. Ali Özkaya AK Parti Dinar Kadın Kolları Başkanlığının düzenlemiş olduğu Anneler Günü özel programında yaptığı konuşmasında annelerin öneminin ve değerinin bir günde anlam bulamayacağını, hayatımızın en değerli varlıkları olan bütün annelerin anneleri gününü kutladığını ifade etti. Salonu dolduran annelere hitap eden Özkaya konuşmasının devamında şunları söyledi, ‘Dünyada barış ve kardeşliği temin ve muhafaza eden annelerimize bu süreçte daha çok ihtiyacımız var. Onların nasihatlerine, yönlendirmelerine, sağduyularına ve dualarına daha çok ihtiyacımız var. Türkiye‘nin en akil yürekleri olan annelerimiz, bütün sorunlarımızın çözümünde de en büyük teminatımız ve anahtarımızdır. İnanıyorum ki, Türkiye‘nin kardeşlik yolunda ilerlemesi, en çok annelerimizi mutlu etmekte ve en çok onları heyecanlandırmaktadır’ dedi. 

haber foto: ismail yılmaz umut haber

07 mayıs 2015 perşembe   18.00 pm

_MG_4153 _MG_4154 _MG_4165 _MG_4166 _MG_4169 _MG_4172 _MG_4177

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ