DİTSO’DAN TOBB Aracılığı ile Gıda Yardımları Dağıtımı gerçekleştirildi

DİTSO’DAN TOBB Aracılığı ile Gıda Yardımları Dağıtımı gerçekleştirildi

DİTSO’DAN TOBB Aracılığı ile Gıda Yardımları Dağıtımı gerçekleştirildi

Odamız tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) aracılığıyla yollanan 40 bin TL değerindeki yardım kapsamında; ihtiyaç sahibi olan İlçemiz halkına  her yıl olduğu gibi bu yıl da  geleneksel hale gelen  Ramazan Erzakları dağıtımı gerçekleştirildi.

Her yıl Birliğimizin odalarımıza, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı olarak  verilmek üzere ilettiği nakdi yardım    (40.000.- TL) ile bu yıl ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımımızı gerçekleştirdik.

Yardımlaşma, Toplumumuzun En Büyük Değerlerindendir

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan UYAN; “Yardımlaşma, toplumumuzun güçlü olmasını, birlik ve beraberlik içinde yaşamasını sağlayan en büyük değerlerimizdendir. Bizlerde Odamız olarak sosyal sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Her yıl geleneksel olarak yapılan bu yardımın daha da geniş kapsamlı olması ve daha çok vatandaşımıza ulaştırılması için Odamız olarak çalışmalarımız devam ederek dağıtımlar gerçekleştirildi. Bu vesile ile Odamız olarak tüm üyelerimizin ve halkının yaklaşan Ramazan Bayramını şimdiden en içten dileklerimizle kutlar sağlık ve mutluluklar dileriz” dedi.

Kynk: Dinar TSO

01 Temmuz 2016 Cuma 08:22

ticaret odası erzak  (1)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ