Yaşlılar Sevindirildi

Yaşlılar Sevindirildi

18 – 24 Mart yaşlılar haftası nedeniyle, Buhurcular Huzurevinde ikamet eden yaşlılara ilçe protokolü tarafından ziyaret yapıldı.

Yapılan ziyarete; Kaymakam Mustafa Şahin, Jandarma Karakol Komutanı Üst Teğ. Mutlu Tokmak, Belediye Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü İrfan Yüksel, Dinar İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Doğan Çakır, Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ve bayanlar meclisi üyeleri katıldı.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Buhurcular Huzurevi Başkanı Aynur Toker, “Başta Belediye Başkanı Saffet Acar ve Kaymakamı Mustafa Şahin olmak üzere bizlere maddi manevi her türlü yardım ve destekleri esirgemeyen ve bu gün buraya gelerek bizleri sevindiren herkese teşekkür ederim” dedi.

Buhurcular Huzurevi tarafından ziyarete gelen misafirlere yemek ikramı yapılırken, Aynur Toker tarafından Kaymakam Şahin’e huzurevi hakkında bilgi verildi. Bayanlar Meclisi Başkanı Günsel Acar ise binada ikamet eden yaşlılar ile tek tek görüşerek istek ve dileklerinin olup olmadığını sordu.

kaynak: dinar belediyesi

CGR_0315 CGR_0318 CGR_0366 CGR_0369 CGR_0380

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ